رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد شدید سواری اچ سی کراس با سواری پراید در محدوده بزرگراه همت و فوت راننده پراید در این حادثه در ساعت ۱:۴۵ بامداد امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از تسنیم، سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار کرد: مقارن ساعت 1:45 بامداد امروز یکدستگاه سواری اچ سی کراس در مسیر همت به شرق قبل ورودی مدرس که در حال تردد بوده با یک‌دستگاه سواری پراید به شدت تصادف می‌کند، که پس  از  این برخورد سواری  پراید از  مسیر  خارج و پس  از  عبور  از  جداول  حاشیه ای  راه با تیر برق  برخورد می‌کند.

وی افزود: در این حادثه متاسفانه راننده حدودا 30 ساله مرد به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و سرنشین خانم پراید نیز مصدوم می‌شود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل می شود.

سرهنگ جوانبخت گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ بلافاصله و پس از دریافت این گزارش، در موقعیت حادثه حضور یافت و ضمن ایمن سازی محدوده تصادف به منظور جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند که مشخص شد علت این حادثه تغییر مسیر ناگهانی از سوی راننده اچ سی کراس بوده است.

رئیس اداره پلیس راهور فاتب گفت: رانندگان در هنگام رانندگی از تغییر مسیرهای ناگهانی جدا خودداری کرده و برای اطلاع دیگر رانندگان حتما از چراغ راهنما استفاده کنند. همچنین در ایام خلوتی معابر و مخصوصا تاریکی هوا و شبها با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سرعت مطمئنه همان سرعتی است که در صورت وقوع هرگونه حادثه بتوانند وسیله نقلیه خود را کنترل کنند تا از وقوع حوادث و تصادفات جلوگیری شود و همچنین رانندگان وسایل نقلیه سنگین از توقف و پارک در سطح معابر شهری جدا خودداری کنند.

source

توسط khodrocamp