ماموت خودرو که در گذشته مسئولیت عرضه و خدمات پس از فروش فولکس واگن را برعهده داشت اخیراً نیز به سراغ برند جدید این غول خودروسازی رفته و نمایندگی خودروهای جتا در ایران را کسب کرده است؛ در این گزارش به معرفی خودرو جتا VS5 می پردازیم.

خودرو جتا VS5 از یک موتور ۱.۴ لیتری توربوشارژ با توان ۱۴۸ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر بهره می برد. این خودرو تک دیفرانسیل به گیربکس شش سرعته تیپ ترونیک مجهز است.

خودرو آلمانی-چینی جتا VS5 شتاب صفر تا ۱۰۰ را در ۹.۵ ثانیه طی می کند و مصرف سوخت این خودرو ۷.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می باشد.

طول، عرض و ارتفاع خودرو جتا VS5 به ترتیب ۴۴۱۸، ۱۸۴۱ و ۱۶۱۶ میلی متر می باشد و حجم باک آن ۵۱ لیتر است.

این خودرو آلمانی-چینی از شاسی یکپارچه بهره می برد و سیستم تعلیق جلو مک فرسون و سیستم تعلیق عقب مالتی لینک است و به فرمان برقی با قابلیت تنظیم در دو جهت مجهز می باشد.

خودرو جتا VS5 به سیستم کروز کنترل هوشمند، ایربگ راننده، ایربگ سرنشین جلو، ترمز ABS، EBD و کنترل پایداری ESP تجهیز شده و ترمز جلو از نوع دیسکی خنک شونده و ترمز عقب دیسکی است.

از دیگر تجهیزات به کار رفته در جتا وی اس۵ می توان به استارت دکمه ای، صفحه نمایش مرکزی ۸ اینچی، دوربین عقب، مه شکن عقب، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور باران، شش بلندگو و صندلی راننده با قابلیت تنظیم شش جهته برقی، تهویه خودکار، جی پی اس، بلوتوث، یو اس بی، گرم کن صندلی های جلو و … اشاره کرد.

source

توسط khodrocamp