شرکت ایندین (Indian Motorcycles) با همکاری سازنده متورسیکلت‌های نیرومند سفارشی به نام رولند سندز (Roland Sands)، از یک محصول خاص به نام ایندین FTR x RSD سوپر هولیگان رونمایی کرده است.

بنابر اعلام ایندین، این مدل برای گرامیداشت سبک زندگی و احساس آزادی ناشی از راندن موتورسیکلت‌های سری هولیگان، طراحی و تولید شده است. احتمالا سازنده قصد داشته بیننده را با هویت اصلی این موتورسیکلت آشنا کند، چراکه با حذف پنل‌های بدنه، جزئیات فنی را در معرض دید قرار داده که البته چهره‌­ای ترسناک را پدید آورده است.

سوپر هولیگان براساس ایندین FTR شکل گرفته و بخش اعظم بدنه آن با رنگ مشکی و نقوش گرافیکی Super Hooligan تزئین شده است. رینگ‌ها و سازه اصلی با رنگ قرمز در کنار جزئیات طلایی قرار گرفته، درحالی‌که لوگوی قهرمانی ایندین هم در بخش جلو و جانبی قابل مشاهده است.

موتورسیکلت ایندین FTR x RSD سوپر هولیگان

نشان پشتیبان مالی سوپر هولیگان در مسابقات روی صندلی حک شده است، درحالی‌که نقوش گرافیکی روی گلگیر جلو، دسته موتورها و رادیاتور به عنوان آپشن روی بدنه نصب خواهد شد.

زیرساخت سوپر هولیگان از FTR R کربن به عاریت گرفته شده و با تعلیق Ohlins، ترمزهای برمبو با دیسک دوتایی در جلو و اگزوز آکراپوویچ با محافظ گرمایی همراه شده است. برخی اجزا شامل کمک­‌فنرهای قابل تنظیم عقب، درپوش محفظه روغن و درپوش رادیاتور از شرکت Gilles Tooling تامین شده است.

نمایشگر لمسی LCD به قطر 101 میلیمتر، موارد مورد نیاز راکب از جمله ارتباط بلوتوث و چراغ‌های هشدار را از طریق رابط کاربری Ride Command به نمایش می­‌گذارد.

موتورسیکلت ایندین FTR x RSD سوپر هولیگان

سندز هم سری سوپر هولیگان را نامی مطرح در مسابقات دانسته که همواره مرزها را جابجا کرده است.

فقط 300 دستگاه ایندین FTR x RSD سوپر هولیگان تولید خواهد شد. از مجموع تیراژ این موتورسیکلت‌های هیجان‌­انگیز، 150 عدد به سایر کشورها ارسال می‌شود.

جدیدترین اخبار موتورسیکلت را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp