چینی‌ها از تاریخ ۱۰ فوریه سال نو را جشن گرفتند و امسال سال اژدهاست. به همین مناسبت، شرکت تیونینگ انگلیسی Overfinch، رنجرور مدل ۲۰۲۴ دراگون ادیشن را ارائه داده است. این مدل، با چند ویژگی سفارشی، سال نو چینی را جشن می‌گیرد.

طراحی رنجرور دراگون ادیشن

این رنجرور، از الگوی رولزرویس در سفارشی‌سازی یک کالینان و سه دستگاه فانتوم نسخه دراگون چینی پیروی کرده است.

رنجرور دراگون ادیشن 2024

در نمای بیرون خودرو، از تزئینات فیبرکربنی برای ورودی‌های سپر، جلوپنجره و دریچه‌های جانبی استفاده شده است. رینگ‌های ۲۴ اینچی Vortex اورفینچ برای آن درنظر گرفته شده است، که طراحی هیپنوتیزم‌کننده دارد و نشان اژدها در مرکز آن دیده می‌شود.

کابین و امکانات رنجرور دراگون ادیشن

در فضای داخلی خودرو، نشان اژدهای چینی با ابعاد نسبتا بزرگی روی روکش صندلی‌ها، داشبورد، اهرم تعویض دنده و کنسول میانی دیده می‌شود. علاوه‌برآن، نشان Dragon Edition 1/8 روی کنسول میانی قرار گرفته است و با نوارهای نورانی، انحصاری بودن این نسخه را نشان می‌دهد. زیرا تنها ۸ دستگاه از آن ساخته می‌شود.

رنجرور دراگون ادیشن 2024

مالک این نسخه ویژه می‌تواند رنگ فضای داخلی و روکش چرمی صندلی‌ها را به سلیقه خود انتخاب کند. در عکس‌های منتشر شده از این نسخه ویژه، صندلی‌های عقب قرمز و صندلی‌های جلو آبنوس هستند.

قیمت رنجرور دراگون ادیشن

این شرکت تیونینگ می‌تواند نسخه دراگون ادیشن را بر اساس رنجرور SV مدل ۲۰۲۴ و یا رنجرور اتوبیوگرافی ۲۰۲۴ بسازد. لازم به ذکر است که تغییرات ایجاد شده تنها ظاهری بوده و پیشرانه و خروجی آن اصلاح نشده و بدون تغییر باقی مانده است‌. قیمت هر نمونه از این نسخه ویژه به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp