افتتاح 30 نمایندگی راساموتور تا پایان 1403

بهمن 1402: مدیر بخش خدمات پس از فروش راساموتور در خصوص تامین نیاز خدمات و قطعات محصولات سوزوکی و جی ای سی، با اشاره به کیفیت بالای خدمات و قطعات ارائه شده توسط راساموتور گفت: تمامی قطعات محصولات سوزوکی و جی ای سی با سرعت مناسبی از سوی شرکت‌های واسط هر دو برند تامین می‌شود و بر این اساس خیال مشتریان از تامین قطعه اصل و با کیفیت راحت خواهد شد و قطعه مورد نیاز در اسرع وقت و در سریع‌ترین زمان تامین خواهد شد.

محمد حسنی در خصوص نحوه ارائه خدمات به خودروهای وارداتی راساموتور عنوان کرد: شرکت راساموتور به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش برند معتبر سوزوکی و جی ای سی، به مجموع خودروهای جدید این برندها خدمات ارائه خواهد کرد و مشتریان ارجمند می‌توانند از خدمات ارائه شده در نمایندگی‌های راساموتور بهره‌مند شوند و این خبر خوبی برای تمامی صاحبان خودروهای برند سوزوکی و جی ای سی خواهد بود.

بهروز صالحی، مدیر شبکه نمایندگان راساموتور در خصوص افتتاح نمایندگی‌های مجموعه راساموتورگفت: تا قبل از پایان سال 1402 حدود 10 نمایندگی در کلان شهرها در‌ حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سوزوکی و جی ای سی افتتاح خواهد شد و طی برنامه توسعه‌ای شبکه نمایندگان راساموتور تا پایان سال 1403 نزدیک به عدد 30 نمایندگی خواهیم رسید.

صالحی افزود تاکنون راه‌اندازی نمایشگاه‌ها و تعمیرگاه‌های خدمات پس از فروش در کلان‌شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز، کرمان، یزد، تبریز، البرز، گیلان، مازندران، قزوین و بوشهر قطعی شده و درحال نهایی‌سازی و عقد قرارداد با نمایندگان هستیم. او در خصوص کیفیت ارائه خدمات در نمایندگی‌ها تشریح نمود: با توجه عرضه خودروهای مدل 2023 توسط راساموتور ، نمایندگی‌های مجموعه بر اساس جدیدترین استانداردهای جهانی شرکت سوزوکی و جی ای سی تجهیز و آماده‌سازی خواهد شد و کیفیت خدمات ارائه شده در بالاترین سطح ممکن خواهد بود.

گارانتی خودروهای وارداتی راسا موتور

بهمن 1402: مدیر خدمات پس از فروش راساموتور با تاکید بر ارائه گارانتی برای خودروهای جدید تصریح کرد که بنا بر الزام و تاکید وزارت صمت برای ارائه گارانتی به خودروهای وارداتی توسط شرکت واردکننده، مجموعه راساموتور گارانتی 3 سال یا 60 هزار کیلومتر را برای خودروهای وارداتی سوزوکی و جی ای سی در نظر گرفته است و خریداران در صورت لزوم می‌توانند از این خدمات گارانتی بهره‌مند شوند.

همچنین جهت مشتریان و خریداران محصولات برند GAC تمامی سرویس‌های ادواری در طول مدت گارانتی بصورت رایگان انجام خواهد گرفت که این خدمت یک هدیه ویژه برای پاسخ به حسن اعتماد مشتریانمان نسبت به محصولات این برند است.

او در خصوص آماده‌سازی زیر ساخت‌ها و پرسنل متخصص گفت: پرسنل تخصصی و تکنسین‌های مجموعه جهت آمادگی هرچه بیشتر برای ارائه خدمات حرفه‌ای، در دوره‌های آموزشی ویژه خدمات‌دهی به خودروهای سوزوکی و جی ای سی در منطقه شرکت می‌کنند تا خیال مدیریت راساموتور و در نهایت مشتریان از ارائه خدماتی درخور راحت کند.


اخبار شرکت راسا موتور خاورمیانه

source

توسط khodrocamp