تویوتا یاریس کراس که براساس پلتفرم مشترک با سایر نسخه‌های کرولا یعنی GA-C شکل گرفته است، از سال 2020 تاکنون در بازار حضور دارد.

هرچند که تویوتا یاریس کراس در کلیه بازارهای اصلی تویوتا یعنی چین، اروپا و ایالات متحده به فروش می‌رسد اما اکنون نسخه مخصوص بازار آسیای جنوب شرقی، در تایلند رونمایی شده است.

تویوتا یاریس کراس در تایلند با قیمت 27,800 الی 35 هزار دلار به فروش می‌رسد.

مشخصات ظاهری تویوتا یاریس کراس

در این مدل با جلوپنجره بدون قاب با جزئیات لانه زنبوری، طرح جدید اجزای داخلی چراغ‌های جلو، تغییراتی در طراحی سپر جلو و چراغ‌های عقب، اضافه شدن خاکستری Cement متالیک به رنگ‌های موجود و طرح جدید رینگ‌های 17 و 18 اینچی، مواجه هستیم.

به روز رسانی تویوتا یاریس کراس

علاوه‌براین‌ها، مشتریان می‌توانند چند پکیج ظاهری شامل اوربن پرستیژ یا GR اسپرت را نیز برای تویوتا یاریس کراس سفارش بدهند.

مشخصات کابین تویوتا یاریس کراس

در کابین تویوتا یاریس کراس با جایگزینی نمایشگر لمسی 10.1 اینچی و کلاستر 7 اینچی به جای نمونه‌های 9 و 4.2 اینچی قبلی، مواجه هستیم. البته در تریم کامل‌تر، نمایشگر 12.3 اینچی نصب خواهد شد.

تویوتا یاریس کراس بازار تایلند به سقف پانوراما، شارژر بی‌سیم، دوربین ثبت وقایع و دوربین 360 درجه مجهز شده است.

به روز رسانی تویوتا یاریس کراس

مشخصات فنی تویوتا یاریس کراس

ارزان‌ترین نسخه از تویوتا یاریس کراس در بازار تایلند، به پیشرانه 1.8 لیتری تنفس طبیعی با 140 اسب‌بخار قدرت و گیربکس CVT مجهز می‌شود. سایر تریم‌ها، به سامانه هیبرید HEV شامل پیشرانه 1.8 لیتری، یک پیشرانه برقی و انتقال نیروی الکترومکانیکی CVT، مجهز شده‌اند که در مجموع، 122 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

صرف نظر از پیشرانه، تویوتا یاریس کراس در بازار تایلند صرفا به صورت دیفرانسیل-جلو به فروش می‌رسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp