شرکت هیوندای، قیمت النترا N مدل ۲۰۲۴ را در آمریکا اعلام کرده است. مدل جدید، با کمی افزایش قیمت نسبت به مدل قبلی همراه است.

طراحی هیوندای النترا N مدل 2024

النترا N مدل ۲۰۲۴، با پیشرفت‌هایی همراه شده است. نمای جلویی خودرو کاملا اصلاح شده و چراغ‌های جدیدی را مشاهده می‌کنیم. ورودی‌های هوا نیز تغییر شکل داده‌اند. سپر عقب النترا نیز عوض شده است.

رنگ‌های قابل عرضه برای النترا N جدید عبارتند از مشکی Abyss، قرمز Ultimate، آبی Intense، خاکستری Cyber، آبی Performance و سفید اطلس.

مشخصات فنی هیوندای النترا N مدل 2024

علاوه بر تغییرات ظاهری، تغییراتی نیز در بخش فنی ایجاد شده است. برای مثال، پایه‌های جدیدی برای موتور اضافه شده است، تا لرزش کم شود. سیستم فرمان به‌روز رسانی شده و تغییراتی نیز برای دمپرها و سیستم کنترل پایداری ایجاد شده است. رینگ‌های ۱۹ اینچی به طور استاندارد برای آن درنظر گرفته شده، که ۱۵ کیلوگرم در وزن صرفه‌جویی کرده است.

نیروی موردنیاز النترا N، از طریق پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ تامین می‌شود. خروجی پیشرانه به ۲۷۶ اسب‌بخار قدرت و ۳۹۲ نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد.

النترا جدید، مانند مدل قبلی، با گیربکس‌های شش سرعته دستی و یا هشت سرعته اتوماتیک دوکلاچه عرضه می‌شود. قیمت مدل دستی برابر ۳۴,۸۵۰ دلار بوده و مدل اتوماتیک گران‌تر است. قیمت النترا اتوماتیک به ۳۶,۳۵۰دلار می‌رسد.

قیمت هیوندای النترا N مدل 2024

طبق راهنمای قیمت‌گذاری هیوندای، مدل ۲۰۲۴ با قیمت ۳۴,۸۵۰ دلار عرضه می‌شود که افزایش ۸۳۵ دلاری را نسبت به مدل قبلی نشان می‌دهد. قیمت تویوتا کرولا GR، به ۳۵,۵۹۵ دلار می‌رسد و قیمت هوندا سیویک تایپ R نیز ۴۵,۸۹۰ دلار است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp