شرکت نیسان در هشتم فوریه 2024 یعنی آخرین روز برگزاری نمایشگاه خودرو شیکاگو، فرانتیر فورسبرگ ادیشن (Forsberg Edition) را رونمایی کرد.

این خودرو با دریافت مجموعه­‌ای به ارزش 9,999 دلار، به یک وانت مناسب برای مسابقات صحرانوردی تبدیل شده است. این اظهارنظر از حقیقت دور نیست، چراکه این خودرو براساس فورسبرگ ریسینگ فرانتیر شکل گرفته که در رقابت NORRA 500 پیروز شده است.

پکیج فورسبرگ ادیشن که به نسخه دوکابین نیسان فرانتیر اضافه شده، کیت افزایش ارتفاع نیسمو، فنرهای قدرتمند و میله موج‌گیر سوراخ‌کاری شده را به همراه دارد. علاوه‌براین باید به رینگ‌های 17 اینچی Axis با تایرهای Geolandar X-AT ساخت یوکوهاما اشاره کرد.

البته تغییرات ظاهری هم فراموش نشده، چراکه مواردی شامل ریل سقفی با چراغ‌های LED، اگزوز نیسمو و نشان‌های Forsberg Racing نیز بدنه این پیکاپ مسابقه­‌ای را تزئین کرده است.

پکیج فورسبرگ ادیشن از اواخر امسال و برای نیسان فرانتیر مدل 2022 به بعد عرضه خواهد شد. اگر مالک یک نیسان فرانتیر به نصب این مجموعه برای خودروی خود اقدام کند، حداقل باید بودجه­‌ای معادل با 41,069 دلار کنار بگذارد.

در کنار این پیکاپ جان­‌سخت، نیسان آرییا Pole to Pole هم در نمایشگاه شیکاگو به معرض نمایش درخواهد آمد. این کراس‌­اور ژاپنی، نخستین خودروی برقی است که فاصله بین قطب شمال و قطب جنوب را پیموده است. یک زوج به اسامی کریس و جولی رمزی، این مسافت 28.968 کیلومتری را در مدت 10 ماه طی کرده‌­اند. پیشرانه این خودرو بدون تغییر باقیمانده ولی موارد دیگری شامل سیستم تعلیق، گلگیرهای عریض و تایرهای 39 اینچی ساخت بی‌اف گودریچ را به همراه داشته است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp