لوکانو 7؛ نگاهی نو به آفرودی هوشمند

لوکانو در راستای تولید یک خودروی آفرود با عملکرد بالا، در حال عرضه‌ اولین آفرود شهری خود در بازار ایران با نام Lucano 7 بوده و امیدوار است بتواند در این بازار جایگاه مطلوبی را برای خود کسب کند.

گفته می‌شود که لوکانو، به سیستم هوش مصنوعی ARDIS مجهز شده است که شامل 7 حالت رانندگی می‌شود و قابلیت تنظیم وضعیت خودرو را در لحظه‌ داراست. این ویژگی نه تنها در حمل و نقل شهری عملکرد خوبی را به همراه دارد، بلکه در شرایط خاص جاده از قبیل جاده برفی و مه آلود نیز تجربه منحصر به‌ فردی را برای کاربران در تمامی مسیرها ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، زاویه ورود و خروج LUCANO 7 به ترتیب 21 درجه و 29 درجه و با عمق تا 600 میلیمتر است. از حیث شاخص‌های عملکردی، LUCANO 7 قدرت قابل مقایسه‌ای با مدل‌های کلاسیک لوکس آفرود را دارد و جالب آنکه همه مدل‌های این سری، توانایی بالایی برای غلبه بر مشکلات پیمایشی دارند.

از نظر ایمنی، تمامی مدل‌های LUCANO 7 بر اساس استانداردهای ایمنی پنج ستاره جهانی ساخته شده‌اند. خودرو لوکانو 7 از طریق طراحی نوآورانه بدنه با سطح قابل توجهی از فولاد با استحکام بالا و سیستم پیشرو ADAS، یک سیستم ایمنی تمام بعدی را با موفقیت طراحی کرده است تا از ایمنی رانندگان و مسافران محافظت کند. لوکانو امیدوار است تا بعد از عرضه‌ لوکانو 7، تجربه آفرود با کیفیت بالاتری را برای کاربران ایرانی فراهم کند.

چگونه برند جدید آفرود LUCANO از لندرور پیشی می‌گیرد؟

وقتی صحبت از برند شاسی‌بلندهای آفرود به میان می‌آید، لندرور یک برند کلاسیک در این حوزه است، که نمی توان از آن اجتناب کرد. با این حال، از آنجایی که بخش بازار آفرود به تغییر ادامه می‌دهد و برندهای آفرود نوظهور به شدت رشد کرده‌اند، ساختار بازار و تجربه محصول «کلاسیک» با بازسازی جامع زنجیره ارزش مواجه است.

برند جدید آفرود لوکانو – LUCANO – که به تازگی معرفی شده است، شجاعت این را دارد که مستقیماً لندرور را محک زده و از آن پیشی بگیرد. اولین مدل آفرود شهری آن، لوکانو L7، به محض رونمایی با لندرور ایووک، چالشی مستقیم را به راه انداخت.

طراحی لوکانو L7

از نظر استایل کلی، L7 و Land Rover Evoque شباهت های زیادی دارند. چه استفاده از خطوط مختصر و مستقیم و طراحی مربعی، یا دستگیره‌های درب مخفی، سقف شناور و سایر جزئیات طراحی، سطح بالای رفتار دو مدل حس «منشأ یکسان» را نشان می‌دهد.

بررسی لوکانو L7 گروه ماموت

بر اساس اطلاعات موثق، تیم طراح و مهندس ارشد محصول L7، اولین مدل برند LUCANO، سال‌ها در کنار لندرور بوده و تجربه‌ای غنی در ساخت مدل‌های کلاسیک آفرود دارد.

کابین و امکانات لوکانو L7

تا جایی که به فضای داخلی مربوط می‌شود، هر دوی آن‌ها به سمت سبک مینیمالیستی حرکت می‌کنند، اما Evoque همچنان تداوم اشرافی قدیمی را دارد، در حالی که L7 در حال نمایش قدرت بزرگی در زمینه علم و فناوری است. لوکانو L7 نه تنها مجهز به یک صفحه نمایش 14.8 اینچی است، بلکه به تراشه 8155 در کلاس خود مجهز شده است و دارای تنظیمات هوشمند مانند تصویر پانوراما 540 درجه و نمایشگر W-HUD است. علاوه‌براین دیگر طراحی‌های هوشمند، باعث می‌شود لوکانو L7 به ‌طور جامع از لندرور ایووک در سطح هوشمندسازی فراتر رود.

مشخصات فنی لوکانو L7

از نظر عملکرد آفرود، که بیشتر مهارت‌های فنی را آزمایش می‌کند، لوکانو L7 همان سیستم 4WD کلاس جهانی لندرور ایووک را به کار می‌گیرد و هر دوی آن‌ها دارای همان قابلیت  4WD هستند. با این حال، هفت حالت رانندگی لوکانو L7 بهتر از پنج حالت رانندگی Evoque است و اضافه شدن دو حالت رانندگی اصلی Sand و Mud به L7 توانایی بیشتری برای انطباق با شرایط جاده می‌دهد.

انکارناپذیر است که لندرور همیشه در زمینه آفرود پیشرو بوده است، اما در زمان کنونی که نیروهای جدید و قدیم در حال تغییر هستند، مصرف‌کنندگان، به ویژه نخبگان جدید، مدت‌هاست که کورکورانه از اسطوره های قدیمی پیروی نمی‌کنند. بنابراین وقتی برند لوکانو که از کلاسیک‌ها نشات گرفته اما بالاتر از کلاسیک است روی صحنه بیاید، نمایش شروع می‌شود!

source

توسط khodrocamp