ثبت نام پرشیا خودرو ویژه جانبازان: بهمن 1402

همزمان با شروع ثبت نام خودرو جانبازان از تاریخ 1402/11/04، شرکت پرشیا خودرو نیز از متقاضیان واجد شرایط، جهت انجام مراحل پیش ثبت نام خودروها در مهلت زمانی تعیین شده، دعوت بعمل آورد. برهمین اساس، جانبازان مشمول این طرح می‌توانند براساس زمان‌بندی اعلام شده ظرف 9 روز آینده، برای ثبت‌نام خودروی وارداتی خود از بین محصولات عرضه شده توسط شرکت پرشیا خودرو، اقدام کنند.

افراد مشمول این طرح جهت انجام مراحل اولیه ثبت نام خودروهای وارداتی پرشیا خودرو، از تاریخ چهارم بهمن‌ماه 1402 می‌توانند به سایت سامانه مراجعه کنند. پس از انجام مراحل ثبت نام، برای جانبازان مشمول از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی می‌گردد.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام جانبازان در سه سطح جانبازی شامل جانبازان 70 درصد ویژه با سقف ارزش‌ خودروی وارداتی تا 35 هزار یورو، سایر جانبازان 70 درصد با سقف ارزش 30 هزار یورو و جانبازان 50 الی 69 درصد با سقف ارزش 25 هزار یورو، به ترتیب از تاریخ چهارم تا پنجم برای سطح یک، از تاریخ ششم تا هفتم برای سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن‌ماه 1402 برای مشمولین سطح سه انجام می‌گردد.

ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به مدت سه روز برای جانبازان مشمول فعال خواهد شد. بدیهی است انجام ثبت نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه به منزله واردات قطعی نبوده و مراحل بعدی از طریق مراجع ذی صلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بازگشت پرشیا خودرو به کورس واردات

بهمن 1402: شرکت پرشیا خودرو، که آخرین محصولات وارداتی‌اش مربوط به مدل‌های 2018 بود، دوباره به عرصه واردات خودرو برگشته و موفق به ثبت سفارش برخی از محصولات جدید BMW و MINI شده است. براساس آخرین اطلاعات موجود در سامانه یکپارچه خودرو وارداتی، چهار محصول از برند ب‌ام‌و به همراه یک محصول از برندی مینی، برای ورود به بازار کشورمان انتخاب شده‌اند:

محصولات وارداتی پرشیا خودرو
ردیف برند مدل خودرو تیپ کاتالوگ
1 ب ام و سری 2 گرن کوپه 218i دانلود
2 ب ام و سری 2 گرن کوپه 220i دانلود
3 ب ام و سری 3 سدان 318i دانلود
4 ب ام و X1 sDrive 18i دانلود
5 مینی کانتریمن دانلود

*اطلاعات فوق از سامانه یکپارچه خودرو، گردآوری شده است.


اخبار شرکت پرشیا خودرو

برای اطلاع از آخرین اخبار خدمات پس از فروش مینی و ب‌ام‌و و طرح‌های ویژه پرشیا خودرو برای مشتریانش در ایران، مقاله سرویس ادواری پرشیا خودرو را مطالعه کنید.

همچنین جهت آگاهی از آخرین شرایط فروش مینی در ایران به همراه قیمت روز انواع خودرو مینی در بازار، مقاله شرایط فروش مینی را مطالعه کنید.

بررسی محصولات BMW پرشیا خودرو در بازار

برای آشنایی با خودروهای وارداتی شرکت پرشیا خودرو و همچنین جهت اطلاع از قیمت، مشخصات فنی و لیست آپشن‌های محصولات وارداتی این شرکت، مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

. بررسی خودرو ب ام و 318 وارداتی

source

توسط khodrocamp