بوگاتی اعلام کرده که نسخه پایه شیرون پس از هشت سال تولید از سال ۲۰۱۶، به ایستگاه پایانی رسیده است. بنابراین این آخرین نسخه‌ای است که در کارخانه Molsheim ساخته شده و از تریم شیرون 1500 PS است. این خودرو توسط Sur Measure سفارشی‌سازی شده است. توجه داشته باشید که این آخرین شیرون نیست؛ بلکه آخرین شیرون نسخه پایه است و قطعا تولید آخرین شیرون W16 بسیار باشکوه‌تر خواهد بود.

این نسخه ویژه پایانی، بدنه‌ای به رنگ Nocturne و Copper دارد و به Bilal Hydrie، مدیر شرکت نفت و گاز کانادایی تحویل داده شد. این فرد خود را ریسک‌پذیر و کارآفرین معرفی می‌کند. این شخص شیرون خود را در نوامبر سال ۲۰۲۱ سفارش داد. وی قیمت خودرو را اعلام نکرده، اما می‌دانیم که قطعا بیش از ۳ میلیون دلار است.

بوگاتی شیرون نسخه Sur Measure

قبل از این نسخه ویژه، آخرین شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰+ تحویل داده شد و سال گذشته نیز شیرون Profilèe با قیمت ۱۰.۸ میلیون دلار فروخته شد. پس از شیرون متعلق به Hydrie نیز سایر نسخه‌های شیرون نیز با مدل نهایی تولید خواهند شد.

تاریخ تحویل این خودروهای نسخه نهایی هنوز مشخص نیست. آخرین نسخه شیرون W16 نیز به زودی پایان خواهد یافت و یک نسخه هیبریدی جایگزین آن می‌شود. احتمالا نسخه پایانی در سال جاری و قبل از شروع نسخه جدید در سال ۲۰۲۶ رونمایی خواهد شد. بنابراین قبل از آن که جایگزین شیرون از راه برسد، چند نسخه نهایی خواهیم دید.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp