پلیس دبی، لامبورگینی اوروس پرفورمانته را به ناوگان خود اضافه کرده است.

این شاسی‌بلند ایتالیایی در Airshow دبی معرفی شد و پس از یک دوره آماده‌سازی، حالا به ناوگان پلیس رسیده است. تغییرات و اصلاحات جزئی روی نمای خارجی ایجاد شده و شامل لیوری‌های سبز و سفید با لوگوهای پلیس است. عکس‌های فضای داخلی آن منتشر نشده است، اما عنوان کرده که یک صفحه نمایش و یک جعبه اسلحه وجود دارد‌. در فضای بار یک کابینت برای ذخیره‌سازی تجهیزات تعبیه شده است.

لامبورگینی اوروس در ناوگان پلیس امارات

فرمانده کل پلیس دبی در این باره اظهار کرده، که پلیس دبی در زمینه تامین امنیت و ارائه خدمات بهتر به ساکنین متعهد است. اضافه کردن این خودرو به ناوگان نیز بخصی از این تلاش‌هاست.

رئیس بخش خاورمیانه و آفریقا لامبورگینی نیز اعلام کرده که این شرکت از همکاری با پلیس دبی خوشحال است. این اوروس پرفورمانته آماده است تا وظایف عمومی را انجام دهد و به بهبود امنیت شهر کمک می‌کند.

لامبورگینی اوروس در ناوگان پلیس امارات

این خودرو برای استفاده در ناوگان پلیس بسیار قوی است. یک پیشرانه V8 توئین توربو با حجم ۴ لیتری برای آن در نظر گرفته شده که خروجی آن به ۶۷۵ اسب‌بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد. یک سامانه تمام چرخ محرک برای آن درنظر گرفته شده و شتاب آن به ۳.۳ ثانیه می‌رسد. حداکثر سرعت نیز ۳۰۶ کیلومتر برساعت است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp