لکسوس می‌گوید ویرایش جدیدی از کانسپت RZ Sport خود را تولید کرده است، که سال گذشته در نمایشگاه توکیو به نمایش درآمد. نام کامل این محصول RZ450e F Sport Performance است. شرکت می‌گوید تنها 100 دستگاه از این خودرو را تولید خواهد کرد.

مدل تولیدی تقریباً شبیه همان کانسپتی است که پیش‌تر دیده بودیم. با این تفاوت که محصول جدید شبیه به خودرویی است، که گویی یک تیونر آن را بهینه‌سازی کرده و نه خود لکسوس. تغییرات در این خودرو از نمای جلویی کاملاً اصلاح‌شده، که حتی در این بخش نیز یک اسپویلر نصب شده دیده می‌شود.

لکسوس RZ 450e اف اسپرت پرفورمنس

قطعه‌ای از جنس فیبر کربن و رنگ زیبای آبی و البته یک پنل بزرگ فیبر کربنی دیگر زیر چراغ‌های جلو تعبیه شده است؛ مانند سایر نسخه‌های RZ کاپوت با سایه‌های متضاد مشکی براق پوشانده شده است؛ اما بر خلاف همه مدل‌ها، این کاپوت دارای یک جفت خروجی هواست که آنها هم از جنس فیبر کربن ساخته شده‌اند، تا تمام تجهیزات مربوطه به پیشرانه را خنک نگه دارد.

گلگیرها به کلی دستخوش تغییر شده‌اند. حتی قوس آنها نیز بیشتر شده است تا بتواند رینگ‌های 21 اینچی برند Enkei را به خوبی پشتیبانی کند. رینگ‌هایی به رنگ مشکی مات که حقیقتاً شیک‌تر از رینگ‌هایی هستند، که روی کانسپت دیده بودیم. وقتی تا این اندازه از فیبر کربن استفاده شده، بنابراین تعجبی ندارد که سقف آن نیز از همین جنس باشد.

لکسوس RZ 450e اف اسپرت پرفورمنس

یکی از عجیب‌ترین جلوه‌های بصری این خودرو نصب دو اسپویلر موازی و پشت سر هم یکی روی سقف و دیگری در پایین درب عقب است. ایده‌ای که به نظر نمی‌رسد در نسخه تولیدی آینده بتوانیم آن را ببینیم.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp