«خبرماشین»؛ شرکت کرمان موتور در فاز اول تعداد 400 دستگاه کی ام سی J7 EV را به عنوان اولین تاکسی تمام برقی طی مراسمی تحویل تاکسیرانان تهران داد؛ این خودروها توسط شرکت خدمات بین الملل کرمان خودرو با همکاری شاتل و توسط اپلیکیشن شهرزاد سازمان تاکسیرانی ارائه خدمات خواهد کرد.

کی ام سی J7 EV

مشخصات فنی کی ام سی J7 EV

حداکثر قدرت این خودرو 142 کیلووات و حداکثر گشتاور 340 نیوتون متر است. مسافت قابل پیمایش با این خودرو بین 401 الی 500 کیلومتر بوده و نوع باطری این خودرو LFP است. نیروی حاصل از موتور الکتریکی از طریق یک جعبه‌ دنده تک‌سرعته به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

کی ام سی J7 EV مجهز به 6 کیسه هوا، ای بی اس، ای بی دی، سیستم کنترل پایداری الکترونیک، سیستم ترمز کمکی هیدرولیکی، سیستم کنترل حرکت در سربالایی، سنسور پارک عقب، کروز کنترل، اتوهلد، ورود بدون کلید، فرمان برقی و … است.

سیستم تغذیه J7 برقی شامل یک باتری 50.1 کیلووات ساعتی است که بر اساس استانداردهای رسمی چین برای خودروهای برقی طراحی و ساخته شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»، این باتری از فناوری آب‌خنک بهره می‌برد که باعث عملکرد پایدار آن در شرایط آب و هوایی مختلف می‌شود.

به لحاظ طراحی ، این خودرو دارای طراحی به روز و عامه پسندی است که خود امتیاز مثبتی برای این خودرو است. از نکات جالب در طراحی ظاهری این خودرو می توان به قرار گیری درگاه شارژ باتری ها درون جلو پنجره اشاره کرد.

کی ام سی J7 EV

source

توسط khodrocamp