یازدهمین نمایندگی استاندارد لاماری یکشنبه 24 دی‌ماه در منطقه بلوار اندرزگو شهر تهران افتتاح شد.

شرکت آرین پارس موتور در راستای توسعه شبکه نمایندگی‌های خود، اقدام به افتتاح نمایندگی کد 2108 در شهر تهران کرد و با آغاز فعالیت رسمی این نمایندگی، تعداد نمایندگی‌های فعال برند لاماری در کشور به یازده و تعداد نمایندگی‌های شهر تهران به پنج رسید.

نمایندگی لاماری اندرزگو

علی موسوی خرم؛ مدیر فروش برند لاماری در این مراسم از تجهیز و افتتاح سایر نمایندگی‌های فروش لاماری و همچنین نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند طی هفته‌های آتی خبر داد. 

علی موسوی خرم؛ مدیر فروش برند لاماری

وی افزود: در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش این برند، نمایندگی‌های لاماری براساس استاندارد مدون و مکتوب تا سال آینده آماده ارائه خدمات به مشتریان این برند در سراسر کشور است.

نمایندگی لاماری اندرزگو

در افتتاح نمایندگی لاماری 2108 با مدیریت نوید پور سعید و محمد خلیلی عباس‌آبادی و به وسعت 300 متر مربع در منطقه اندرزگو شهر تهران ، محصول لاماری ایما به نمایش گذاشته شد.

این خودرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتر توربوشارژ با فناوری پاشش مستقیم سوخت (TGDI) بهره می‌برد که توان تولید قدرت ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۸۵ نیوتن‌متر را دارد. این قدرت از طریق جعبه‌دنده ۷ سرعته دوکلاچه تَر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

نمایندگی لاماری کد 2108 با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده آماده خدمت‌رسانی به مشتریان برند لاماری در شهر تهران است.

لاماری ایما

source

توسط khodrocamp