«خبرماشین» – همکاری موفق بیست ساله شرکت خودروسازی لامبورگینی و پلیس ایتالیا همچنان ادامه دارد؛ این بار این شرکت مدل اوروس پرفورمنس را به پلیس بزرگراه ایتالیا تحویل داده است که در سال 2024 وارد ناوگان این ارگان می شود.

لامبورگینی اوروس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»؛ همکاری بین لامبورگینی و پلیس ایتالیا در سال 2004 آغاز شد و اوروس پرفورمنس ششمین مدلی است که وارد ناوگان پلیس بزرگراه می شود و به منظور خدمات ویژه از جمله حمل و نقل پزشکی فوری اعضای بدن و پلاسما استفاده خواهد شد.

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس پرفورمنس توسط تکنسین های لامبورگینی مطابق با درخواسست پلیس تجهیز شده است. این خودرو ترکیبی از رنگ آبی کلاسیک پلیس ایالتی ایتالیا و سفید، با نوارهای سه رنگ روی رکاب‌ها و کمربند ایمنی است. آرم پلیس به صورت برچسب بازتابنده روی درها اعمال شده است، در حالی که یک نوار نور با چراغ های LED آبی 360 درجه به همراه آژیر برقی دو رنگ روی سقف نصب شده است.

داخل خودرو با عناصر مختلفی که برای سرویس امنیت عمومی ضروری هستند، از جمله جعبه سلاح زرهی سفارشی شده است. صفحه نمایش پیام کشویی و یک محفظه مخصوص در صندوق عقب برای قرار دادن تجهیزات سرویس برای پاسخگویی به کمک های اولیه در این خودرو تعبیه شده است. مهمتر از همه، یک یخچال قابل حمل برای حمل و نقل اعضای بدن و نمایشگر ثبت داده برای نظارت مداوم بر دمای داخلی در این خودرو وجود دارد.

لامبورگینی اوروس پرفورمنس پلیس

مشخصات فنی لامبورگینی اوروس

مشخصات فنی لامبورگینی اوروس پرفورمنس پلیس

لامبورگینی اوروس پرفورمانس به موتور 8 سیلندر توربو مجهز شده است که 666 اسب بخار قدرت و 850 نیوتن متر گشتاور را در دور موتور از 2300 تا 4500 دور در دقیقه ارائه می کند و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در تنها 33 ثانیه تضمین می کند. حداکثر سرعت 306 کیلومتر در ساعت بوده و عملکردی که همراه با بهترین دینامیک رانندگی در این رده باعث شد بهترین زمان برای یک شاسی بلند تولیدی در سال 2022 تعیین شود.

source

توسط khodrocamp