اعلام قیمت کوییک GXR لوآپشن

دی 1402: شرکت خودروسازی سایپا در تاریخ 18 دی‌ماه 1402، برای نخستین‌بار قیمت نهایی کوییک GXR را اعلام کرد. همانطور که قابل پیش‌بینی بود، این محصول جدید در دو تیپ لوآپشن (L) و فول آپشن (H) به تولید رسیده است.

درحال حاضر نیز قیمت کوییک GXR-L قطعی شده و معادل 371 میلیون و 629 هزارتومان اعلام شده که یعنی حدود 79 میلیون تومان گران‌تر از کوییک SR با استاندارد 85گانه و همچنین حدود 11.6 میلیون تومان گران‌تر از کوییک GX معمولی است. کوییک GXR در اواخر زمستان 1402 یا اوایل بهار 1403 تحویل مشتریان می‌شود.

کاتالوگ کوییک جی ایکس R منتشر شد

آذر 1402: شرکت خودروسازی سایپا، فیس‌لیفت کوییک را با نام کوییک S از اواخر سال 1399 به بازار کشورمان فرستاد. سپس نسخه سقف رنگی آنرا با نام کوییک RS و در تابستان 1402 معرفی کرد. این شرکت در ادامه معرفی نسخه‌های جدید این محصول، در پاییز 1402 خبر داد که نسخه ارتقایافته کوییک S مطابق استانداردهای جدید 85گانه را هم به تولید رسانده که نامش کوییک GX است و علاوه بر موتور M15i سایپا، به امکانات جدید دیگری نیز تجهیز شده.

اما ظاهرا این پایان کار نیست؛ چراکه حالا نسخه سقف رنگی کوییک GX نیز در شرکت پارس خودرو، روی خط تولید رفته است. نام این محصول را کوییک GXR گذاشته‌اند و غیر از رنگ سقف و برچسب‌های گرافیکی در کنار بدنه و تغییر رنگ برخی از قطعات داخلی کابین، تفاوت دیگری با خانواده کوییک GX ندارد.

کاتالوگ کوییک GXR سایپا (PDF)

مطابق اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت پارس خودرو، کوییک GXR نیز احتمالا در دو تیپ مختلف، راهی بازار می‌شود؛ تیپ ارزان‌تر با نام GXR-L و تیپ گران‌تر نیز با نام GXR-H فروخته خواهد شد. در جدول زیر، تفاوت این دو تیپ را مشاهده می‌کنید:

تفاوت تیپ‌های کوییک جی ایکس
تیپ GXR-L GXR-H
رینگ آلومینیومی x دارد
کنترل صدا روی فرمان x دارد
روکش چرم صندلی x دارد
مانیتور 7 اینچ x دارد
دوربین عقب x دارد
نویگیشن x دارد
شیشه دودی عقب x دارد

*اطلاعات فوق از سایت خودروساز گردآوری شده است.

source

توسط khodrocamp