خودروی ترسناکی که در تصاویر مشاهده می‌­کنید، یک مرسدس بنز پونتون مدل 1961 است، که در جنوب لندن و توسط شرکت اکستریم موتورز (Xtreem Motors) دستخوش تغییراتی جالب شده است.

این خودروی کلاسیک روی شاسی مرسدس بنز C63 AMG اتاق W204 قرار گرفته، درحالی‌که پیشرانه 6.2 لیتری V8 ساخت AMG با کد M156، چهارصد و پنجاه اسب‌بخار قدرت را برای آن به ارمغان آورده است. سیستم اگزوز مدرن با خروجی چهارتایی، به خوبی می­‌تواند صدای پیشرانه نیرومند این خودرو را به گوش عابران برساند.

بنز پونتون کلاسیک ترسناک با پیشرانه AMG

تقریبا تمامی قطعات بدنه این خودرو از هم جدا شده و پس از اعمال تغییر، دوباره بر جای خود قرار گرفته است. بدنه با رنگ مشکی Raptor روکش شده است، که تا حد بسیاری زیادی به تیره­‌ترین رنگ سیاه یعنی Vantablack شباهت دارد. کلیه اجزای کرومی بدنه این خودرو شامل لوگوی مرسدس بنز و جلوپنجره این خودرو هم با مشکی روکش شده است.

چراغ‌های دایره‌­ای جلو، هویت خودرو را نمایش می‌­دهد، اما در هنگام روشن شدن، نور بسیار بیشتری نسبت به مدل استاندارد از خود ساطع می­‌کنند. رینگ‌های 21 اینچی مشکی، کالیپرهای قرمز رنگ و نشان AMG روی جلوپنجره، از دیگر ویژگی‌های ظاهری این خودرو به‌شمار می­‌آید.

برخلاف بدنه، در فضای کابین از وفاداری به اصالت اولیه مرسدس پونتون خبری نیست. صندلی‌های اسپرت با روکش چرم قرمز و فرمان AMG، حال و هوای محصولات مدرن مرسدس بنز را انتقال می‌­دهد. برای پوشش داخلی درها از روکش خاصی استفاده نشده است و در این بخش می­‌توان فلز بدون روکش را مشاهده کرد. برای حل مشکل اختلاف عرض بدنه پونتون با شاسی C63 AMG هم از صفحات فلزی لوله‌­ای-شکل استفاده شده است.

بنز پونتون کلاسیک ترسناک با پیشرانه AMG

شرکت اکستریم موتورز ضمن خودداری از اعلام قیمت این خودروی عجیب، آن را بسیار گران توصیف کرده است. البته این پروژه هنوز تکمیل نشده و برای دریافت مجوز تردد، باید تغییرات دیگری را تجربه کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp