خودرویی که تصاویر آن را مشاهده می‌کنید، ترکیبی جذاب از مدل‌های دوج چلنجر SRT هلکت ردآی و پلیموث باراکودا کلاسیک است. این خودرو در مزایده Mecum’s Kissimmee عرضه می‌شود و احتمالا بین ۳۷۵ تا ۴۲۵ هزار دلار فروخته خواهد شد.

بدنه سفارشی این چلنجر، از کودا الهام گرفته است. همه اجزا و پنل‌های بدنه با نمونه سبک فیبرکربنی تعویض شده است. در بخش جلویی، سپر اصلاح شده و کاپوت جدید وجود دارد. جلوپنجره سفارشی جدید و چراغ‌های جدید نیز اضافه شده‌اند که دوتا از آن‌ها ورودهای هوا هستند.

در نمای جانبی متوجه می‌شویم که کوتاه‌تر و سخت‌تر از چلنجر هلکت معمولی است. رینگ‌های دوتکه 20×10 در جلو و رینگ‌های 20×12 در عقب وجود دارد.

قسمت عقب ساده بوده و با استانداردهای امروزی طراحی شده است. چراغ‌های مستطیلی Mecum، اگزوزهای دوقلو در وسط و … از ویژگی‌های این قسمت هستند.

فضای داخلی تغییرات کمی داشته است. یکی از این تغییرات، اضافه شدن دنده Hurst و دوخت‌های متضاد بنفش است. یک سوپرشارژ بنفش‌رنگ نیز وجود دارد.

در پیشرانه V8 هلکت تغییرات ایجاد نشده است. این پیشرانه ۷۹۷ اسب‌بخار قدرت و ۹۵۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو از طریق گیربکس هشت سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp