آپشن های جدید برای تیپ 2 کلوت

دی 1402: شرکت مکث موتور به تازگی نسخه جدید پیکاپ کلوت اتوماتیک را در قالب کلوت تیپ 2 وارد بازار کرده است تا با استانداردهای 85گانه مطابقت داشته باشد.

کاتالوگ جدید کلوت اتومات تیپ دو (PDF)

در این تیپ، برخی امکانات و ویژگی‌های جدید به کلوت اتوماتیک اضافه شده که عبارتند از:

1. چراغ‌های روشنایی در روز (دی لایت)
2. سنسور نور (اتولایت)
3. سنسور باران
4. سیستم پایش فشار باد تایرها (TPMS)

افزایش قیمت کلوت اتومات

اردیبهشت 1402: شرکت مکث موتور از تاریخ 25 اردیبهشت‌ماه، قیمت پیکاپ کلوت را افزایش داده است. قیمت کلوت اتوماتیک، قبلا 1 میلیاردو 237 میلیون تومان بود اما هم‌اکنون با افزایش قیمت 636 میلیونی مواجه شده و از این به بعد با قیمت جدید 1 میلیاردو 873 میلیون و 700 هزارتومان، تحویل خریداران می‌شود.

رونمایی کلوت اتومات در نمایشگاه تهران

اردیبهشت 1401: شرکت مکث موتور به فاصله کوتاهی پس از عرضه کلوت دنده‌ای، نسخه گران‌تری از این پیکاپ را در نمایشگاه خودرو تهران 1401 رونمایی کرد: کلوت اتوماتیک!

کلوت اتوماتیک، که طبق گفته‌های آقای چهارباشیان (مدیر فروش مکث موتور)، می‌تواند پیکاپ این شرکت را در جایگاه متمایزی در بازار ایران قرار دهد، از گیربکس 6 دنده AT بهره می‌برد. مکث موتور همچنین برای این پیکاپ جدید، ضریب خروجی دیفرانسیل را (نسبت به کلوت دنده‌ای) تغییر داده است. جزییات دقیق آپشن‌های کلوت اتوماتیک هنوز بصورت رسمی منتشر نشده اما اگر نگاهی به کابین این نسخه جدید داشته باشید، متوجه تغییر داشبورد در قسمت میانی آن و همچنین جایگذاری مناسبت‌تر مانیتور خواهید شد.

شرایط فروش کلوت اتومات

در بازار چین، قیمت پیکاپ دایون V5 چیزی حدود 100 تا 126 هزار یوآن است که تقریبا معادل 15 تا 19 هزار دلار می‌شود. در جدول زیر، آخرین قیمت کلوت مکث موتور را مشاهده می‌کنید:

زمان اتوماتیک تیپ 1
شهریور 1401 1 میلیاردو 187 میلیون
آبان 1401 1 میلیاردو 237 میلیون
اردیبهشت 1402 1 میلیاردو 873 میلیون

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

در مقاله شرایط فروش مکث موتور، از آخرین طرح‌های فروش فوری کلوت و پیش فروش کلوت مطلع شوید. از لینک قیمت روز خودرو نیز قیمت روز پیکاپ کلوت را در بازار آزاد مشاهده کنید.

source

توسط khodrocamp