مینی همچنان در حال گسترش خط تولید کانتری‌من بازطراحی شده و جدید است و در همین راستا، کانتری‌من C سطح پایه را معرفی کرده.

مشخصات فنی کانتری‌من C

این محصول با هدف راحتی تولید شده و جادار و کارآمد است. کانتری‌من C از پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ نیرو می‌گیرد که این پیشرانه با سیستم هیبریدی ملایم نیز همراه است. مجموع خروجی به ۱۶۸ اسب‌بخار قدرت و ۲۸۰ نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد. نیروی تولید شده از طریق گیربکس دوکلاچه به چرخ‌ها می‌رسد.

2024 مینی کانتری‌من C

کانتری‌من C در مدت زمان ۸.۳ ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می‌رسد. حداکثر سرعت آن نیز برابر ۲۱۲ کیلومتر برساعت تعیین شده است. مصرف سوخت این کراس‌اور، ۶‌.۱ لیتر در هر صد کیلومتر است.

قیمت و تریم‌های مینی کانتری‌من C

این خودرو در آلمان با چهار تریم مختلف موجود است؛ Essential تریم پایه بوده که ۳۹,۹۰۰ یورو قیمت دارد. ظاهر آن نسبتا ساده است و روکش پلاستیکی و رینگ‌های ۱۷ اینچی دارد. این تریم با رنگ نقره‌ای یا مشکی متالیک عرضه می‌شود.

2024 مینی کانتری‌من C

کابین آن از ترکیب دو رنگ تشکیل شده و صندلی‌ها پارچه‌ای هستند. نمایشگر OLED دایره‌ای شکل با قطر ۲۴۰ میلی‌متر در نظر گرفته شده است. صندلی عقب طراحی اسپرت دارد و تا ۱۳ سانتی‌متر جا به جا می‌شود. حداکثر فضای بار ۱۴۶۰ لیتر است.

درمورد در دسترس بودن این محصول در آمریکا، صحبتی وجود ندارد؛ اما کانتری‌من S ALL4 در آمریکا عرضه خواهد شد، که شروع قیمت آن از ۳۸,۹۰۰ دلار است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط khodrocamp