بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید هواداران پرسپولیس بیشتر فکر کنند، منطقی به اتفاقات نگاه کنند و در مورد اتفاقاتی که در پرسپولیس رخ می‌دهد، آگاهی خودشان بالا ببرند.

حمیدرضا علی‌عسگر در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار هفته چهاردهم پرسپولیس با شمس‌آذر قزوین اظهار داشت: شرایط امسال پرسپولیس خیلی بد شده، به طور حتم این بازی هم دیدار آسانی برای پرسپولیس نخواهد بود، چون هم اکنون تیم شرایط حاد و سختی دارد. از طرفی هم وضعیت شمس آذر خیلی خوب است و در این دیدار می‌تواند برای پرسپولیس چالش برانگیز باشد. تمام بچه‌ها در این دیدار حساس باید تمام تمرکز و ۱۰۰ درصد توان خودشان را بگذارند‌ تا بتوانند کار را برای ادامه راه هموارتر کنند.

وی در مورد انتقادات فراوان به عملکرد یحیی گل‌محمدی در این فصل عنوان کرد: هر مربی کارنامه و رزومه‌ای دارد و او خودش را ثابت کرده است. فشاری که روی گل‌محمدی می‌آورند فنی نیست. مربی که برای پرسپولیس تلاش کرده و مقام و افتخار برای باشگاه آورده، هجمه‌هایی روی او و تیمش وارد شده که زیاد ورزشی نیست و موجی غیرورزشی است. از لحاظ ورزشی گل‌محمدی حامی ندارد، کسانی که این موج را ایجاد کردند دوست ندارند گل‌محمدی در پرسپولیس حضور داشته باشد.

*اتفاقاتی در دربی افتاد که نباید به سادگی از آن گذشت

کارشناس فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ‌ برتر شود، افزود: پرسپولیسی که در سال‌های قبل قهرمانی‌های زیادی را به دست می‌آورد، امسال دیگر شرایطش با سال‌های گذشته فرق می‌کند.

پیشکسوت فوتبال درباره عملکرد ضعیف داور دربی یادآور شد: اتفاقاتی در دربی افتاد که اصلاً نباید به سادگی از آن گذشت. سیستم VAR در فوتبال به کار گرفته شد تا درصد خطای داوران را کاهش بدهد، با اینکه کمک داور ویدیویی در دیدار دربی سعی کرد تا داور اشتباه نکند، اما VAR در دربی مورد استفاده قرار نگرفت. در ابتدای بازی روی شهاب زاهدی خطا شد که داور حتی پس از بازبینی، اخطار هم نداد و پنالتی مسلم را به نفع پرسپولیس نگرفت.

*پرسپولیس توان مالی رقابت با سپاهان را ندارد

علی‌عسگر در خصوص مشکلات مالی امسال پرسپولیس گفت: این فصل از نظر مالی شرایط اصلاً برای پرسپولیس مساعد نبود و با مشکلات مالی زیادی مواجه شد. در قسمت جذب بازیکن، پیشنهاد مالی که باشگاه سپاهان به بازیکنان سایر تیم‌ها می‌هد، از توان مالی پرسپولیس خارج است و نمی‌تواند در این زمینه با سپاهان رقابت کند. ضمناً پرسپولیس مهاجم خارجی به خدمت گرفته است که جذب این بازیکن با نظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نبوده، چون اتفاقاتی در فوتبال ایران رخ می‌دهد که در کشورهای دیگر دنیا خیلی خنده‌دار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید هواداران واقعی پرسپولیس بیشتر فکر کنند، منطقی به اتفاقات نگاه کنند و در مورد اتفاقاتی که در پرسپولیس رخ می‌دهد، آگاهی خودشان بالا ببرند.

source

توسط