طبق گزارش‌ها، دنباله‌ای برای بازی اکشن ماجراجویی استودیوی Bend Studio، یعنی Days Gone، در مقطعی در حال ساخت بوده است.

در میان افشاهای اخیر درمورد عناوین آینده Insomniac Games، یک سند وجود دارد که نشان می‌دهد Bend Studio در مقطعی مشغول کار روی دنباله‌ای برای Days Gone بوده است.

طبق اسناد افشا شده، به نظر می‌رسد که Bend Studio روی نمونه‌های اولیه دنباله Days Gone و عنوان جدید Uncharted کار کرده است. با توجه به جزئیات ذکر شده در مورد بودجه و استخدام‌های جدید برای هر دو عنوان، استودیو احتمالاً پس از بازخورد رئیس استودیوهای جهانی پلی استیشن، هرمن هولست، یکی از این پروژه‌ها را پیش خواهد برد.

با این حال، مشخص شد که Bend Studio با هیچ کدام از این عنوان‌ها پیش نرفت و حالا ساخت یک IP کاملاً جدید را پیش گرفته است. در ماه مه سال ۲۰۲۳، جف راس، کارگردان سابق Bend، در توییتر به اشتراک گذاشت که اگر Days Gone 2 لغو نشده بود، تا کنون منتشر شده بود.

مدتی پیش گزارش شد که استودیوی Bend احتمالاً از موتور Decima استودیوی گوریلا برای پروژه بعدی خود استفاده و یک بازی جهان باز ارائه خواهد کرد. Mathew Seymour، طراح بازی، در پروفایل لینکدین خود بیان می‌کند که او با موتور Decima برای توسعه عنوان بعدی Bend Studio کار می‌کند.

گفته می‌شود این پروژه معرفی نشده، انیمیشن‌های چهره با کیفیت سینمایی، صدای سه‌بعدی و احتمالاً حالت چندنفره آنلاین را هدف قرار می‌دهد. پروفایل لینکدین عضو ارشد استودیو، جیمز ساتر، به ادغام Shotgun-Jira در ابزار توسعه استودیو و کار بر روی نورپردازی نسل بعدی اشاره کرد. با توجه به جهان باز بودن بازی، استودیوی Bend یک طراح ارشد به نام ران آلن را مأمور کرده بود تا به طور خاص روی دنیای باز و جزئیات طراحی مأموریت‌های پروژه جدید خود کار کند.

این عنوان معرفی نشده از Bend Studio احتمالاً در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد.

source

توسط