تاریخ اکران فیلم Red One با بازی کریس ایوانز و دواین جانسون مشخص شد

قبلا اعلام شده که دواین جانسون در فیلم کریسمسی Red One با کریس ایوانز همبازی می‌شود. اکنون فهمیدیم این فیلم که محصول آمازون استودیوز (Amazon Studios) است سال آینده اکران خواهد شد.


مطلب پیشنهادی:برترین فیلم های کیلین مورفی | از سریال پیکی بلایندرز تا سه گانه های بتمننگاهی به برترین آثار ایرلندی با چشم‌های دلربا
برترین فیلم های کیلین مورفی | از سریال پیکی بلایندرز تا سه گانه های بتمن

بر اساس گزارش جدید هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) فیلم Red One درست موقع جشن شکرگزاری در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۵ آبان ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

این فیلم کمدی و اکشن ماجراجویی توسط جیک کاسدان بر اساس فیلمنامه‌ای که کریس مورگان نوشته، کارگردانی شده است. کاسدان، مورگان و جانسون به همراه ملوین مار، دنی گارسیا و هیرام گارسیا تهیه و تولید این فیلم را بر عهده داشته‌اند. همچنین علاوه بر جانسون و ایوانز، کرنان سیپکا، جی.کی سیمونز و لوسی لیو از دیگر بازیگرانی هستند که در این عنوان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ایوانز تا پیش از این طی مصاحبه‌ای به کامیک‌بوک (Comicbook) گفته بود که تا به حال در یک فیلم با حال و هوای کریسمس بازی نکرده بود و زمانی که این پیشنهاد به او داده شد، نتوانسته آن را رد کند. او همچنین در ادامه به تعریف و تمجید از کارگردان و ستاره دیگر فیلم یعنی دواین جانسون پرداخت.

ایوانز همچنین فکر می‌کند هنرنمایی در این اثر یک فرصت فوق‌العاده به‌شمار می‌رود و یکی از بهترین تجربیات کاری‌ای است که تا به حال داشته است.

فیلم Red One برای اکران در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۵ آبان ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.


مطلب پیشنهادی:۱۳ فیلم سرگرم‌کننده با موضوع حمله جانوران وحشیجنون، وحشت، اکشن و سرگرمی
۱۳ فیلم سرگرم‌کننده با موضوع حمله جانوران وحشی


بازی هایی از جی تی ای که کنسل شدن!

اولین بسته الحاقی بازی Starfield در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود - ویجیاتو

source

توسط