همزمان با فرا رسیدن شب یلدا، شرکت امداد خودرو سایپا با همکاری شرکت سایپایدک و شبکه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور، طرح فروش ویژه کارت طلایی سایپا را به مرحله اجرا در می آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، مشتریان می توانند از طریق مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور از تخفیف ویژه 10 درصدی خرید انواع محصولات گارانتی بدنه و همچنین تخفیف ویژه 20 درصدی اشتراک سالیانه خدمات امدادی در قالب کارت طلایی سایپا استفاده کنند.

خدمات گارانتی بدنه یکی از محصولات جذاب امدادخودروسایپا است که پوشش خسارات خودروی مشتری در انواع حادثه را به شکلی ویژه و متفاوت تضمین و جبران می کند. خدمات ارزنده این طرح شامل تعویض خودرو در صورت خسارت بالای 70 درصد، عدم دریافت یا تعدیل انواع فرانشیز در زمان خسارت متناسب با سطوح خدمات خریداری شده، پوشش نوسان قیمت خودرو در هنگام خسارت، انجام تمامی مراحل تعمیراتی در شبکه نمایندگی های گروه سایپا در سراسر کشور به شیوه کاملا استاندارد و فنی و استفاده از قطعات شرکتی با کیفیت و حفظ گارانتی خودرو و … است که مشتریان می توانند با خرید کارت طلایی گارانتی بدنه سایپا و استفاده از تخفیف ویژه یلدایی از مزایای آن بهره مند شوند.

از جمله خدمات به صرفه دیگر موجود در طرح تخفیف، اشتراک یکساله خدمات امدادی است که در صورت خرید آن به همراه تخفیف ویژه یلدای، مشتریان محترم می توانند در صورت خرابی و توقف خودروی خود در سطح جاده ها به علت عیوب فنی یا انواع حادثه و تصادف، از ایاب و ذهاب و حمل خودرو، به صورت رایگان بهره مند شوند.

مشتریان گروه خودرو سازی سایپا می توانند از تاریخ 30 آذر ماه تا 5 بهمن ماه سال جاری علاوه بر مراجعه به شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور، از طریق تماس با شماره تلفن 02184444 یا با مراجعه به سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir نسبت به خرید خدمات مذکور اقدام کنند.

source

توسط khodrocamp