پچ جدید Armored Core 6، ویژگی‌های دیگری مانند نقشه‌های PvP جدید، قطعات جدید AC، شخصی‌سازی نام‌پلاک و موارد دیگر را نیز به بازی اضافه خواهد کرد.

در پایان سال، بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon از استودیوی FromSoftware با معرفی سیستم رتبه‌بندی برای بازی‌های PvP به پایان می‌رسد. بازیکنان می‌توانند در مسابقات رقابتی با یکدیگر مبارزه و برای کسب جایگاه در جدول رتبه‌بندی تلاش کنند و حتی نام‌ پلاک‌های خود را برای تثبیت حضور خود شخصی‌سازی کنند.

آپدیت ۱.۰۵ همچنین قطعات جدیدی برای شخصی‌سازی Armored Core اضافه می‌کند و سه نقشه جدید PvP برای مبارزه در آن ارائه می‌دهد. علاوه بر رفع اشکالات معمول و تغییرات، باید تغییرات تعادلی اختصاصی PvP نیز وجود داشته باشد، بنابراین منتظر باشید تا اطلاعات کامل پچ فردا منتشر شود.

Armored Core 6: Fires of Rubicon برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. این بازی یک داستان جدید دارد که در Rubicon 3 اتفاق می‌افتد، جایی که شرکت‌های مختلف برای کنترل Coral، یک ماده قدرتمند اما ناپایدار، رقابت می‌کنند. به عنوان انسان تقویت شده C4-621، بازیکنان ماموریت‌هایی را برای گروه‌ها انجام می‌دهند و سرنوشت سیاره را تعیین می‌کنند.

source

توسط