به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با ادامه تصویربرداری «مهیار عیار»، سیامک صفری، آشا محرابی، رامین ناصرنصیر و رویا میر علمی به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی پیوستند.

تاکنون نیمی از تصویربرداری سریال «مهیار عیار» به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید سپری شده است. کامران تفتی، بهنام تشکر، متین ستوده از جمله بازیگرانی بودند که در این پروژه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

رسول نقوی، مهرداد ضیایی، سیروس همتی، بهراد خرازی، حمیده مقدسی، دانیال نوروش، پریا مردانیان، سامرند معروفی، محمود جعفری، بابک نوری، سیامک ادیب، صفا اقاجانی نیز بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین سیدجمال سیدحاتمی رفته‌اند.

کارگردان «مهیار عیار» پیش از این گفته بود در این مجموعه تلویزیونی حدوداً 260 بازیگر جلوی دوربین می‌روند که تاکنون حضور اکثر بازیگران قطعی شده است.

«مهیار عیار» مجموعه‌ای تلویزیونی است که ساخت آن از هشت ماه پیش آغاز شده و قرار است ماه رمضان سال 1403 پخش شود. قصه این سریال در دوران صفویه می‌گذرد و در 30 قسمت ساخته خواهد شد.

فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا محمدی‌نیکو به نگارش درآورده است.

انتخاب بازیگر این پروژه عظیم و پر بازیگر، بر عهده حمیده مقدسی است که تاکنون انتخاب بازیگران سریال‌هایی چون «محکومین»، «سرگذشت» و «مستوران» و … را بر عهده داشته است.

این پروژه 120 لوکیشن دارد که به دلیل تعدد آن توسط مرتضی پورحیدری طراح صحنه و دکور، همزمان با تولید، ساخته و آماده می‌شود.

عواملی که با این پروژه همکاری می‌کنند عبارتند از؛ محمدرضا محمدی‌نیکو: نویسنده، امرالله احمدجو: مشاور نویسنده، حسین باقریان: مدیر تولید، مسلم تهرانی: مدیر فیلمبرداری، مهدی جودی: تدوین، مرتضی پورحیدری: طراح صحنه، ژاله زکی‌زاده: طراح لباس، علیرضا نیازی: مدیر صدابرداری، حسین مشعلی صداگذار، آرمین اسماعیلی: طراح چهره پردازی، رضا لشکری: مدیر برنامه‌ریزی، حمیده مقدسی: انتخاب بازیگر و دستیار اول کارگردان، ماهگل کرامتی: منشی صحنه، نسیم افشاری: عکاس و فیلمبردار پشت صحنه و فریبا قشلاقی: امور مالی.

انتهای پیام/

source

توسط