فونیکس به‌عنوان برندی که با نوآوری و کیفیت شناخته می‌شود، در آستانه رونمایی از جدیدترین شاهکار خود قرار دارد. تیگو 7 پرو مکس، با تکنولوژی به‌روزی که نشانگر اوج مهندسی خودرو است عزم راسخ این برند را برای پیشبرد مرزهای عملکرد، ایمنی و تجربه کاربر را در بر می‌گیرد.

 

نگاهی اجمالی به رفاه در رانندگی

تیگو 7 پرو مکس، فراتر از یک خودرو، گواهی بر تلاش فونیکس برای برتری در صنعت خودرو است. طراحی شیک و آیرودینامیک آن پیچیدگی و قدرت را به نمایش می‌گذارد. فضای داخلی این محصول با دقت کم نظیری ساخته شده و سطح فوق‌العاده‌ای از راحتی و ظرافت را ارائه می‌دهد. اما آنچه بیشتر در تیگو 7 پرو مکس می‌درخشد، در زیر کاپوت قرار دارد.

تیگو 7 پرو مکس با استفاده از یک موتور نسل جدید، تجربه رانندگی هیجان انگیزی را ارائه می‌دهد و به طور یکپارچه قدرت اولیه را با راندمان استثنایی سوخت ترکیب می‌کند. سیستم‌های پیشرفته کمک راننده این خودرو، در حالی لایه‌ای از ایمنی را فراهم می‌کنند که سیستم اطلاعات سرگرمی بصری آن، سرنشینان را در هر سفری مطلع و سرگرم نگه می‌دارد.

پشت صحنه: سفری از شور و دقت

رسیدن به نقطه‌ی خلق تیگو 7 پرو مکس، سراسر شور و انرژی از جانب مهندسان و طراحانی است که به تولید این خودرو اهتمام ورزیدند. ساعت‌های بی‌شماری برای طراحی دقیق، آزمایش‌های فنی و توجه جدی به جزئیات صرف شده و هر جزء، هر خط کد، با دقت بسیاری لحاظ شده است تا تجربه رانندگی بی نظیری را تضمین کند.

نوآوری در هسته مرکزی

تیگو 7 پرو مکس، ویترینی از برتری‌های تکنولوژیک فونیکس و دارای مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته است، از جمله:

     سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS): این سیستم‌های هوشمند با ارائه نظارت و مداخله در لحظه، ایمنی را افزایش می‌دهند و از خطر تصادفات می‌کاهند.

     سیستم اطلاعات و سرگرمی: سیستم اطلاعات و سرگرمی در این خوردو به طور یکپارچه با تلفن هوشمند عمل کرده و دسترسی به اطلاعات را همزمان با امکان سرگرمی در طول سفر تضمین می‌کند.

     نسل جدید موتور: موتور تیگو 7 پرو مکس به 1.6 لیتر ارتقا یافته که قدرت 197 اسب بخار و راندمان سوخت فوق العاده ای را ارائه می‌دهد و ترکیب آن با نسل جدید گیربکس WDCT معیار جدیدی را در عملکرد خودرو ایجاد می‌کند.

آینده تعالی خودرو در راه است

با تیگو 7 پرو مکس، فونیکس در حال آغاز دوره جدیدی از برتری خودرو است. این خودرو معیار جدیدی را برای عملکرد، ایمنی و تجربه کاربری ایجاد می‌کند و اثری ماندگار در چشم انداز خودرو بر جای می‌گذارد. این محصول که در آینده نزدیک از جانب فونیکس رونمایی خواهد شد، حالا بیش از همیشه علاقه‌مندان خود را چشم انتظار می‌بیند.

 

source

توسط khodrocamp