در نخستین تریلر منتشر شده از فصل دوم سریال House of the Dragon شاهد تقابل جناح سبز و سیاه با اژدهایانی ویرانگر هستیم.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار باری دیگر می‌توانیم به سرزمین وستروس بازگردیم. جایی که پس از وقایع قسمت پایانی از فصل نخست House of the Dragon (خاندان اژدها) به مکانی برای خروش خشم و انتقام میان اعضای خاندان تارگرین بدل گشته تا شاهد واقعه حماسی و ویرانگر رقص اژدهایان باشیم. همانطور که دیروز وعده داده شده بود شاهد نخستین تریلر از فصل دوم اقتباس تلویزیونی از نغمه یخ و آتش نوشته جرج آر. آر. مارتین هستیم که حاوی سکانس‌هایی جذاب می‌باشد.

تریلر به نمایش درآمده با سکانسی از رینیرا محزون و خشمگین آغاز می‌شود. مادری که پس از شنیدن خبر مرگ لوسریس ولاریون به دست ایموند به خشمی دیوانه‌وار دچار شده و قصد انتقامی را می‌گیرد که تمام سرزمین وستروس را در آتش اژدهایان نابود خواهد کرد. به نظر می‌رسد که پس از فصل نخستی که حکم آرامش قبل از طوفان را داشت، در فصل دوم شاهد بروز جنگ و درگیری‌های گسترده‌ای خواهیم بود که می‌تواند به مرگ برخی از شخصیت‌های کلیدی و محبوب داستان منجر شود.

در ادامه می‌تواندی به مشاهده این تریلر حماسی بپردازید.

همچنان تاریخ پخش دقیقی برای فصل دوم مجموعه تلویزیونی House of the Dragon در نظر گرفته نشده و شبکه HBO تنها به تابستان سال ۲۰۲۴ میلادی اشاره کرده است.

منبع: کولایدر

source

توسط