شرکت پادرا موتور که واردات و عرضه پیکاپ کینگ لینگ تاگا را بر عهده دارد، قیمت این محصول را برای آذرماه 1402 اعلام کرد. در جدول قیمت کینگ لینگ تاگا ویژه آذرماه، بهای دو تیپ استاندارد و لانگ (با محفظه بار بزرگ‌تر) اعلام شده است. قیمت این پیکاپ وارداتی همچنان کمتر از دو میلیارد تومان است. بنابراین کینگ لینگ تاگا همچنان یک رقیب جدی برای پیکاپ‌های مونتاژی و پیکاپ‌های وارداتی کارکرده در بازار ایران به شمار می‌رود.

جدول قیمت کینگ لینگ تاگا در آذرماه 1402:

خودرو قیمت (تومان)
کینگ لینگ تاگا استاندارد 1,842,100,000
کینگ لینگ تاگا لانگ 1,942,100,000

بزرگ‌ترین مزیت کینگ لینگ تاگا برای مشتریان ایرانی، اصالت مشخصات فنی این خودرو و همچنین کیفیت ساخت بالاتر آن در مقایسه با نمونه‌های مونتاژی است. کینگ لینگ تاگا درواقع نسخه چینی ایسوزو دی مکس به‌حساب می‌آید و براساس پلتفرمی مشترک با آن خودرو توسعه داده شده است. کینگ لینگ تاگا با پیشرانه‌های مختلفی به بازار عرضه شده است که نسخه‌های وارداتی بازار ایران، به موتور 1.8 لیتری توربوشارژر از برند بی‌ام‌و مجهز هستند. این موتور حداکثر 227 اسب‌بخار قدرت و 310 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. نسخه‌های واردشده از این پیکاپ به بازار ایران، به گیربکس دستی مجهز هستند. بااین‌حال، امیدواریم تا در آینده نمونه‌های اتوماتیک این پیکاپ نیز به بازار ما عرضه شوند.

سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک به همراه دریچه برای سرنشینان عقب، صندلی برقی راننده، سیستم چندرسانه‌ای به همراه نمایشگر و رهیاب ماهواره‌ای و 4 بلندگو، دوربین عقب و دوربین 360 درجه، کروز کنترل، سیستم کنترل پایداری، رادار نگهدارنده بین خطوط و دو کیسه هوا بخش اصلی تجهیزات کینگ لینگ تاگا را تشکیل می‌دهند. مراسم تحویل نخستین سری این پیکاپ در خردادماه امسال برگزار شد و اکنون مشتریان می‌توانند این پیکاپ وارداتی را در نسخه‌های مختلف استاندارد و لانگ خریداری کنند.

source

توسط