شماره های ۱ تا ۴۰۰ مجله ماشین مربوط به سالهای ۱۳۵۸ تا ۱۳۹۵ با بیش از ۴۰ هزار صفحه مقاله و مطلب، برروی یک فلش مموری ۳۲ گیگابایتی، آماده عرضه به متقاضیان است. 

در صورت تمایل به تهیه این مجموعه ارزشمند می توانید مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به اضافه ۳۰ هزار تومان هزینه پست از طریق انتقال کارت به کارت به ملت کارت شماره ۶۴۱۴-۸۵۱۲-۳۳۷۹-۶۱۰۴ به نام “سعید شبیری” واریز کرده و سپس با شماره تلفن ۸۸۵۲۸۰۱۸-۰۲۱ تماس گرفته و آدرس و کد پستی خودتان را اطلاع داده تا این فلش مموری ۳۲ گیگی در اسرع وقت به نشانی شما ارسال شود. 

 

دوره کامل آرشیو مجله ماشین


«مجله ماشین» از مهرماه سال ۱۳۵۸ با هدف آموزش و ارتقاء سطح علمی و فنی جوانان جامعه اسلامیمان انتشار یافت که مورد توجه عموم علاقمندان قرار گرفت و همین ابراز علاقه و محبت دوستان باعث دلگرمی و اشتیاق گردانندگان «مجله ماشین» در جهت ادامه کار فرهنگی ما گردید که به لطف خداوند هنوز ادامه دارد. بسیاری از دوستان، خوانندگان، کتابخانه ها، مراکز تحقیقاتی صنعتی و دانشگاهی و . . . ضمن تماس با دفتر «مجله ماشین» خواستار چاپ مجدد شماره‏های گذشته «مجله ماشین» و یا آرشیو دیجیتالی این نشریه شدند که نظر به مشکلات موجود این کار امکان پذیر نشد. لذا اکنون شرایطی مهیا شده است تا بتوانیم این گنجینه با ارزش و مرجع مناسب و مفید آموزشی تخصصی، تکنولوژی و تشریح سیستم های مختلف فنی مندرج در ۴۰۰ شماره «مجله ماشین» را   بر روی یک فلش مموری ۳۲ گیگابایتی با امکان جستجوی عناوین مقالات منتشر نمائیم.  


 

source

توسط khodrocamp