علی احمدزاده در نشست شورای اداری، گفت: برخی از مدیران در تراز نظام و دولت فعال هستند که مصداق آن در بارندگی اخیر که ممکن بود برای مردم مشقت ایجاد شود را مشاهده کردید که با عملکرد خوب دستگاه های ستاد بحران از این سامانه بارشی عبور کردیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: البته برخی از مدیران باید تلاش کنند و خود را به مدیر در تراز انقلاب و نظام برسانند.

وی در ادامه بسیج را نماد مقاومت و واژه نام آشنای این روزهای جنگ در غزه دانست و گفت: تفکر بسیج در جنگ غزه قابل مشاهده است مادر فلسطینی همه فرزندانش را از دست داده اما بازهم می گوید جانمان را فدای مقاومت می کنیم، که این تفکر برگرفته از بسیج و سپاه است.

احمدزاده با بیان اینکه، دشمنان هر چه برای اسلام ستیزی تلاش کردند موفق نشدند و گروه گروه افراد در تمام نقاط دنیا به اسلام روی آوردند گفت: همه این مقاومت ها منشا و ریشه آن برگرفته از ارزش ها و آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری و مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی است.

احمدزاده با اشاره به اینکه جبهه مقاومت روز به روز قدرتمند می شود، افزود: جبهه مقاومت به آینده امیدواراست و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی اسرائیل غاصب که برگرفته از قرآن بوده، محقق شدنی است.

استاندار با بیان اینکه دولت سیزدهم مجری فرامین رهبری و دولت ولایی است، گفت در هفته بسیج مردم از مدیران انتظار معیار بسیجی بودن از جمله مقدم دانستن دیگران برخود و تلاش و کوشش دارند و اینکه مدیران با این رفتار بسیجی و جهادی در صحنه باشند.

وی با اشاره به مردم سالاری دینی مورد تاکید مقام معظم رهبری گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه است و ما هم خدمتگزاران مردم هستیم لذا همه مدیران، معاونین مدیران، روسای ادارات شهرستان‌ها، فرماندار و معاونین فرماندار و بخشداران از سوگیری انتخاباتی دوری کنند.

استاندار با تاکید بر اینکه تکلیف قانونی است که همه امکانات دولت برای برگزاری انتخاباتی در شان نظام جمهوری اسلامی در اختیار باشد، افزود: تلاش مدیران افزایش مشارکت مردم در انتخابات است که برای این حضور برنامه‌های مفصلی در سطح استان تدارک دیده شده که اجرا می شود.

احمدزاده با بیان اینکه هر کاری که به تشویق و ترغیب مردم و حضور آنها در انتخابات کمک می کند را حفظ کنیم، افزود: حفظ کردن به معنای اینکه به نفع کسی سوگیری کنیم نیست که دستگاه های نظارتی بر این موضوع نظارت دارند.

وی با اشاره به اینکه از آراء هر فردی که تایید نهایی شود صیانت می کنیم، گفت: دستگاه های اجرایی خصوصا حوزه های فرهنگی پای ثابت برنامه هایی باشند که قرار است برای افزایش مشارکت مردم برگزار کنیم و باید با ایجاد شور و نشاط مردم تشویق به حضور در انتخابات شوند.

احمدزاده خطاب به مدیران گفت: من و معاونین تنها طرف برگزاری انتخابات نیستیم بلکه همه مدیران در برگزاری یک انتخابات باشکوه نقش دارند.

وی عنوان کرد از همه مدیران می خواهم همانطور که هیات اجرایی را مورد حمایت قرار دادند هیات نظارت انتخابات را حمایت کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه وحدت در استان حاکم است که نمونه آن را در اغتشاشات سال گذشته که استان سفید کشور بودیم را مشاهده کردید، وحدت و انسجام میان شورای تامین موجب شد که استان در حوادث سال گذشته با موردی مواجه نشود.

احمدزاده بیان کرد: وحدت، انسجام و یک صدایی که در شورای تامین استان است را هم در انتخابات پایان سال از ادارات می طلبم و اینکه باید امکانات هم در اختیار هیات اجرایی و نظارت قرار داده شود.

وی با بیان اینکه هیچ مدیری، فرماندار و بخشداری در هیچ جایی از استان حق ندارد که در برابر انتخابات بی تفاوت باشد گفت:همه توان دشمن مانند دوران جنگ به میدان آمده است تا مردم در انتخابات حضور نداشته باشند که این نقشه دشمنان نیز باید خنثی شود.

source

توسط