سازندگان فیلم Scream 7 به دنبال آن هستند تا نو کمبل و پاتریک دمپسی را برای نقش‌آفرینی در این اثر سینمایی به خدمت بگیرند.

چند روزی پیش خبری منتشر شد که ستاره فیلم «جیغ ۷» یعنی ملیسا باررا از این پروژه اخراج شده و در ادامه آن نیز دیگر ستاره این اثر سینمایی یعنی جنا اورتگا اعلام کرده که به خاطر تداخل برنامه‌های این فیلم با سریال Wednesday از این پروژه کناره‌گیری کرده است.

همین نیز سبب شده تا تولید فیلم «جیغ ۷» وارد فاز جدیدی شود و احتمالا به طور کامل توسعه آن از ابتدا شروع شود. بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، سازندگان این اثر سینمایی به دنبال آن هستند تا بازیگران محبوب فیلم‌های قبلی این فرنچایز یعنی نو کمبل،‌ پاتریک دمپسی و کورتنی کاکس را برای نقش‌آفرینی در فیلم هفتم به خدمت بگیرند.

بنابر گزارش‌ها، نویسنده‌های فیلم‌نامه فیلم «جیغ ۷» یعنی جیمز وندربیلت و گای بوسیک که فیلم‌نامه فیلم قبلی را نوشته‌اند، در حال کار روی فیلم‌نامه تازه‌ای هستند تا آن را در اختیار فیلم‌سازان قرار بدهند. با این حال،‌ به نظر می‌رسد که نویسندگان باید به دنبال شخصیت‌های اصلی جدیدی باشند چراکه دو بازیگر اصلی فیلم قبلی را از دست داده‌اند.

این در حالی است که نو کمبل که آخرین بار در فیلم «جیغ» سال ۲۰۲۲ میلادی حضور داشته بود، به خاطر عدم توافق بر سر مبلغ قرارداد در فیلم ششم این مجموعه در سال ۲۰۲۳ میلادی حضور پیدا نکرد. با این حال، تهیه‌کنندگان امیدوار هستند که بار دیگر از او در نقش سیدنی پرسکات بهره ببرند.

کورتی کاکس نیز تنها بازیگر فیلم اصلی «جیغ» به شمار می‌رود که در تمام فیلم‌های اصلی این مجموعه حضور داشته و قرار است در فیلم جدید این مجموعه نیز نقش‌آفرینی کند. سازندگان به دنبال آوردن پاتریک دمپسی هستند، کسی که در فیلم Scream 3 نقش کارآگاه مارک کینکید را بازی کرده بود.

با اینکه هنوز سرنوشت فیلم «جیغ ۷» مشخص نیست اما در صورتی که روند توسعه بدون مشکل پیش برود، این اثر در سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها خواهد آمد.

منبع: collider

source

توسط