کد خبر : 1981259 |
29 آبان 1402 ساعت 21:46 |
15.7K بازدید |

6
دیدگاه


خویچا کواراتسخلیا و ایجنتش مطمئن امیدوار هستند که آئورلیو دی‌لورنتیس، رئیس ناپولی، به قولش عمل می‌کند و به زودی پیشنهاد خوبی برای تمدید قرارداد ارائه می‌دهد، زیرا دستمزد فعلی این بازیکن، چندان راضی‌کننده‌ نیست.

تنها شرط ستاره ناپولی برای ماندن: فقط پول!

به گزارش “ورزش سه”، این وینگر گلزن که به عنوان بازیکنی ناشناخته به ناپولی پیوست، خیلی زود تبدیل به یک بازیکن کلیدی در ترکیب این تیم شد.

او در فصل قبل کمک بسیار بزرگی به قهرمانی ناپولی در سری آ کرد و این فصل نیز تاکنون در ۱۵ بازی تیمش ۳ گل و ۵ پاس گل ثبت کرده که با توجه به افت ناپولی نسبت به فصل قبل، آماری قابل قبول است.

1956568

با این حال قرارداد او با ناپولی با همان جزئیات اولیه است و دستمزد ۱.۴ میلیون یورویی او بدون تغییر مانده است. این قرارداد تا سال ۲۰۲۷ اعتبار دارد.

ماموکا جوگلی، ایجنت این بازیکن، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که آنها برای تمدید قرارداد منتظر دی‌لورنتیس، رئیس ناپولی هستند.

1956569

بولت پرسپولیسبه‌زودی مبلغ دستمزد خویچا بیشتر خواهد شد. دی‌لورنتیس مرد خوبی است، مردی که به قولش عمل می‌کند. او کارهای بسیار خوبی برای ما انجام داده است. واضح است که کوارا بازیکن سطح بالایی است و لیاقت بیشتری دارد. حقوق فعلی به نسبت به کارهای او برای این تیم بسیار کم است اما او به‌زودی به حقش می‌رسد.

خانواده او و خودش از شرایط راضی هستند. او از زمان آمدن به ناپولی بسیار پیشرفت کرده است، به نظر من او الان حتی بهتر از فصل گذشته است. کوارا می‌تواند در هر نقش تهاجمی‌ای بازی کند.

source

source

source

توسط