استودیوی راکستدی (Rocksteady) در هفته پیش رو اولین قسمت از مجموعه ویدیویی Suicide Squad: Kill The Justice League را عرضه خواهد کرد.

استودیوی مذکور گفته که قسمت اول Suicide Squad Insider داستان و گیم‌پلی بازی را – که به شدت تأخیر خورده است – مورد بررسی قرار می‌دهد. Suicide Squad: Kill The Justice League از ژانر شوتر و اکشن-ماجراجویی بهره برده و در جهان باز شهر متروپلیس روایت می‌شود. بازی مورد بحث در آگوست سال ۲۰۲۰ (مرداد ۱۳۹۹) برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC معرفی شد.

در روز چهارشنبه با ما همراه باشید تا اولین قسمت از مجموعه ویدیویی Suicide Squad Insider را تجربه کنیم. در قسمت اول، راکستدی داستان و گیم‌پلی Suicide Squad: Kill The Justice League را مورد بررسی قرار خواهد داد.

ابتدا قرار بود این بازی در سال ۲۰۲۲ منتشر شود، اما در ماه می سال گذشته انتشار بازی تا بهار سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاد. بعدها تاریخ انتشار بازی برای می ۲۰۲۳ اعلام شد، البته این پایان ماجرا نبود و عنوان مورد بحث دوباره تاخیر خورد، این بار تا ۲ فوریه ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲).

خبر جدیدترین تاخیر دو ماه پس از انتشار گیم‌پلی ۱۵ دقیقه‌ای بازی اعلام شد که با توجه به عناصر سرویس محور محصول، مانند الزام به آنلاین بودن حتی در حالت تک‌نفره، انتقاد بسیاری از طرفداران را برانگیخت.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط