یک روز پیش از انتشار Assassin’s Creed Mirage، نقدها و نمرات این عنوان از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

گیمفا نیز ساعاتی پیش همراه با پایان امبارگوی بازی، نقد و بررسی Assassin’s Creed Mirage را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 7.5/10

بازی Assassin’s Creed Mirage با وجود این که تجربه‌ای با حس و حال نسخه‌های قدیمی است، اما به همان اندازه از مشکلات ژنتیکی این فرنچایز، از هوش مصنوعی ضد و نقیض گرفته تا ضعف مراحل فرعی و مشکلات Screen Tear رنج می‌برد. از طرف دیگر، شاهد نوآوری یا تغییری بنیادین در هسته این فرنچایز نیستیم و بازی از پتانسیل بالقوه دوره تاریخی موجود نیز نهایت بهره را نبرده است.

مصطفی زاهدی

GameGrin 10/10

این خوشایند است که یک بازی Assassin’s Creed دیگر، با داستانی جذاب و شخصیتی که به خوبی پردازش شده را ببینیم.

Gamers Heroes 9/10

Mirage همان Assassin’s Creed مورد انتظار خیلی از طرفداران است. این عنوان به ریشه‌ها احترام می‌گذارد و چالش و لذت اعمال یک استراتژی حول محور حملۀ مخفی‌کاری را در خود جای می‌دهد. این عنوان به سادگی رویکرد قدیمی سری را با فلسفۀ طراحی به‌روز شده تلفیق می‌کند و یک جهان غوطه‌ورانۀ جذاب به همراه داستانی که از ابتدا تا انتها هیجان‌انگیز است را به مخاطبین خود ارائه می‌دهد.

Sektor.sk 8.5/10

در Mirage، سری Assassin’s Creed به ریشه‌های خود باز می‌گردد و پلیرها را درون دنیای باسم، یعنی بغداد، غرق می‌کند. Mirage شامل یک گیم‌پلی متمرکز بر مخفی‌کاری می‌شود و چشم‌انداز شهری غنی و شلوغ را ارائه می‌دهد، جایی که رمز و رازهای مختلفی را در خود جای داده است.

VGC 8/10

Assassin’s Creed Mirage کوتاه است، یک سفر سریع و خونین به خیابان‌‌های بغداد. یک بازگشت مطلوب و مناسب به ریشه‌های سری. Mirage یک نفس تازه برای دریای بی‌کران بازی‌های جهان آزاد ماجراجویی محسوب می‌شود.

Destructoid 7.5/10

کسانی که به دنبال یک بازگشت به فرم در سری Assassin’s Creed هستند، عاشق Mirage خواهند شد. در هر صورت، مخفی‌کاری، پارکور و برخی سیستم‌های دیگر در بهترین حالت خود قرار دارند. و بغداد یکی از بهترین شهرهای این فرنچایز است که تا به این لحظه در آن به اکتشاف و ماجراجویی پرداخته‌ایم. اما من فکر می‌کنم شاید سراب واقعی این بوده که سازندگان فکر می‌کردند بازگشت به فرمول قدیمی تصمیم درستی است.

Metro GameCentral 7/10

Assassin’s Creed با این نسخه به پایه‌های خود با مدت زمان کوتاه گیم‌پلی ساختار متمرکز‌تر با پولیش کمتر، به شهری فوق‌العاده زیبا در خاورمیانه قدم گذاشته است.

Gamespot 6/10

Assassin’s Creed Mirage یک پیش‌درآمد واقعی برای Valhalla است که فقط می‌تواند یک داستان درگیرکننده برای باسم باشد، آن هم با توجه به چیزی که از آیندۀ او می‌دانیم. حداقل شما نیاز به اطلاعات وسیع و گسترده‌ای از Assassin’s Creed ندارید تا رشد باسم از یک دزد خیابانی به یک اساسین را درک کنید. اگرچه شخصیت‌های غیرجذاب روی تجربه تاثیر می‌گذارند، تاکید روی مخفی‌کاری در اجتماع مردم و یک شهر تاریخی و غنی باعث می‌شود چرخۀ جذابی در گیم‌پلی شکل بگیرد.

Slant Magazine 5/10

Mirage می‌بایست چیزی فراتر از سفر به ساختاری باشد که پیش‌تر در Assassin’s Creed شاهد آن بودیم.

source

توسط