طبق اطلاعیه جدید عرضه خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه، متقاضیان واجد شرایط خرید خودرو های وارداتی می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۶ آبان الی ساعت ۲۳:۵۹ روز پنجشنبه ۱۸ آبان نسبت به انتخاب سه گزینه از خودروهای قابل عرضه در این نوبت به عنوان اولویت های خود، اقدام نمایند. در این نوبت، چهار خودرو با قیمت قطعی در مبادی ورودی کشور و دو خودروی جدید نیز با قیمت علی‌الحساب در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی پیش روی خریداران قرار گرفته‌اند.

به گزارش خودرودیلی، خودروهایی که با قیمت قطعی در این مرحله برای ثبت‌نام کنندگان، قابل انتخاب خواهند بود عبارتند از جتا های VS5 و VS7 شرکت ماموت خودرو، زوتی DL5 شرکت پارس‌خودرو و کیا سونت شرکت کوشا خودرو. البته قیمت قطعی این خودروها، قیمت نهایی مصرف‌کننده نبوده و همانطور که اشاره شد، در مبادی ورودی به کشور قید شده یعنی شامل هزینه‌های قانونی همچون مالیات ارزش افزوده، شماره‌گذاری، بیمه، گواهی اسقاط و … نمی‎شود. قیمت اعلامی برای این خودروها، به شرح زیر می‌باشد:

شرکت وارد کننده مدل خودرو قیمت قطعی (تومان)
ماموت خودرو Jetta VS5 ۲۰۲۲۵۰۰۰۰۰
ماموت خودرو Jetta VS7 ۱۶۹۵۷۰۰۰۰۰
کوشا خودرو KIA Sonet ۱۷۴۷۳۰۰۰۰۰
پارس خودرو Zotye DL5 ۸۲۶۵۰۰۰۰۰

در کنار این خودروها که در نوبت‌های پیشین نیز به عنوان گزینه‌های قابل عرضه پیش روی خریداران خودروهای وارداتی قرار گرفته بودند، دو گزینه جدید نیز به لیست خودروهای قابل عرضه از طریق سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی اضافه شده که عبارتند از سوزوکی سیاز شرکت راسا موتور خاورمیانه و فیات ۵۰۰ شرکت پارسیان موتور مانلی. البته این خودروها، با قیمت علی‌الحساب عرضه شده‌اند و این یعنی ممکن است تا زمان اعلام شرایط فروش برای منتخبین، قیمت بالاتری نیز برای آنها اعلام شود.

شرکت وارد کننده مدل خودرو قیمت علی‌الحساب (تومان)
پارسیان موتور مانلی Fiat 500 ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰
راسا موتور خاورمیانه Suzuki Ciaz ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰

همانطور که اشاره شد، متقاضیان می‌توانند از صبح فردا (سه‌شنبه ۱۶ آبان) تا پایان روز پنجشنبه ۱۸ آبان نسبت به انتخاب سه خودرو از میان این خودروها به عنوان اولویت های خرید خود، اقدام نمایند.

انتهای پیام

source

توسط