مدت کوتاهی پس از آن که آبارث ورود مدل 500e به استرالیا را اعلام کرد، این شرکت آخرین نسخه 695 احتراقی را معرفی کرد که در ماه نوامبر وارد نمایندگی‌ها می‌شود.

آبارث 695 که در استرالیا عرضه می‌شود، همان مدلی است که ۱۲ ماه پیش در اروپا رونمایی شد. آبارث 695 کامپتیتزیونه با شروع قیمت پایه ۲۳,۸۹۸ دلار عرضه می‌شود. بنابراین بسیار ارزان‌تر از 500e با قیمت ۳۷,۱۴۰ است.

آبارث 695 کامپتیتزیونه، از پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژ این شرکت نیرو می‌گیرد، که ۱۷۷ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. خریداران می‌توانند گیربکس پنج سرعته دستی و یا اتوماتیک را دریافت کنند. محور محرک جلو و اگزوزهای چهارگانه Record Monza ویژگی هر دو نسخه است.

2023 آبارث 695 کامپتیتزیونه

مشخصات ویژه آبارث 695 کامپتیتزیونه عبارتند از سیستم تعلیق Koni در جلو و عقب، رینگ‌های ۱۷ اینچی، کالیپرهای ترمز برمبو با رنگ زرد، نمایشگر اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی، اپل کار پلی، اندروید اتو، نمایشگر ۷ اینچی صفحه کیلومتر، فرمان با روکش آلکانتارا مشکی با تزئینات فیبرکربن و داشبورد مشکی مات.

رنگ جدید برای سال ۲۰۲۳، نارنجی Racing است. علاوه بر این رنگ ویژه، رنگ‌های سفید Gara، قرمز Racing، خاکستری Record و مشکی Scorpion نیز در دسترس هستند. خریداران می‌توانند سقف مشکی را با سایر رنگ‌ها ترکیب کنند.

معرفی فیات 695 آبارث

مشتریان همچنین برای گیربکس اتوماتیک باید ۱۲۶۱ دلار، برای سیستم صوتی Beats و رینگ‌های ۱۷ اینچی ۱۰۷۱ دلار و برای بدنه دو رنگ مبلغ ۱۰۰۸ دلار بپردازند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط