پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: یحیی گل‌محمدی در فوتبال از جواد نکونام جلوتر است و جواد نکونام باید به بزرگ‌تر از خودش احترام بگذارد.

محمد برزگر در گفت‌وگو با ایرنا، درباره بازی بعدی پرسپولیس در روز سه‌شنبه در لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال تاجیکستان، اظهار داشت: چند سال پیش هم پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان بازی کرد و با تک گل مهدی ترابی توانست برنده شود. البته بازی آسانی نبود و نباید استقلال تاجیکستان را دست کم بگیریم چون تیم دونده‌ای است. امیدوارم بازیکنان پرسپولیس در آسیا هم عملکرد خوبی داشته و از گروه صعود کنند. باز هم می‌گویم تیم نیاز به یک مهاجم باکیفیت دارد که بتواند مشکل گل‌زنی پرسپولیس را حل کند.

وی در خصوص حواشی ایجاد شده بین سرمربیان استقلال و پرسپولیس، یادآور شد: برای هر دو تا تیم حاشیه درست شده و ناخودآگاه همه هواداران و کادرفنی دو تیم وارد حاشیه می‌شوند. جواد نکونام باید به بزرگ‌تر از خودش احترام بگذارد چون هر دو در تیم‌ملی همبازی بودند و درست نیست که با هم دعوا داشته باشند. جواد نکونام و یحیی‌ گل‌محمدی هر دو سرمربی بهترین تیم‌های ایران هستند و در شان فوتبال ایران نیست که دو مربی با همدیگر بحث کنند و امیدوارم نکونام هر چه زودتر عذرخواهی کند تا این حواشی خاتمه یابد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر نکونام در این بحث‌ها کوتاه نیاید، باید گل‌محمدی بزرگی کند و کوتاه بیاید که حاشیه از این بیشتر برای تیم دوباره ایجاد نشود. قطعا یحیی گل‌محمدی در فوتبال جلوتر از نکونام است. او برای امتیاز گرفتن در لیگ و آسیا نیاز به تمرکز دارد و اگر این بحث‌ها ادامه یابد قطعا آسیا از دست خواهیم داد.

برزگر در مورد فرصت سوزی‌های پرسپولیس در این چند هفته اخیر بیان کرد: زیبایی‌های فوتبال همین است که هیچ تیمی از قبل پیروز نیست. در بازی مقابل صنعت نفت آبادان از لحاظ فنی تیم مشکل داشت. امیدوارم نفرات تیم در آسیا اشتباه نکنند تا بتوانند ۳ امتیاز را کسب کنند. شک ندارم پرسپولیس امسال دوباره قهرمان لیگ می‌شود.

وی درباره مشکلات فاز دفاعی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از زمانی که مرتضی پورعلی گنجی مصدوم شده، دفاع پرسپولیس عملکرد خوبی از خود نشان نمی‌دهد. در این دو بازی دیدیم که دفاع تیم به شدت مشکل دارد و امیدوارم کادرفنی تدابیری داشته باشد تا در بازی‌های آینده به مشکل نخوریم.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد جدید و خارجی تیم، تصریح کرد: نبیل باهویی اولین بازی را مقابل صعنت نفت‌آبادان انجام داد و متاسفانه چیزی از او ندیدم. البته طبیعی است چون او به تازگی به تیم آمده و هنوز با تاکتیک‌های یحیی گل‌محمدی آشنایی کامل ندارد. امیدوارم در بازی‌های آینده او بتواند به آمادگی لازم برسد و برای پرسپولیس گل بزند.

source

توسط