به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مراسم رونمایی از پویش مسابقه کتابخوانی آرمان عزیز با محوریت زندگینامه شهید آرمان علی وردی از سوی مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران برگزار شد. در این مراسم که به مناسب نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی برگزارشد بر آشنایی بیشتر نوجوانان و دانش آموزان با سیره این شهید بزرگوار تاکید شد.

کتاب «آرمان عزیز» زندگی شهید عزیز آرمان علی وردی است که در جریان اغتشاشات سال 1401 در دفاع از کیان ولایت صحنه‌ای ماندگار خلق ساخت و به مقام شهادت رسید. این جوان 21 ساله در مقابل سی نفر از معاندین که او را با سنگ و چوب احاطه کرده بودند ایستادگی نمود و حاضر به توهین به رهبر انقلاب نشد. پس از این حوادث رهبر انقلاب چندین بار از این شهید عزیز تجلیل کردند و او را نمونه‌ای درخشان از نسل جوان انقلابی کشور برشمردند. در این اثر جدید از مجموعه قهرمان من کودکان ایرانی می‌توانند با خواندن این داستان‌های کوتاه و روان با زندگی شهید علی وردی آشنا گردند و متوجه شوند چه انتخاب‌هایی او را به این شجاعت و بصیرت رساند. این داستان‌ها با تصاویر زیبایی همراه گشته تا مطالعه را برای کودکان دلنشین‌تر نماید.

علاقمندان می‌توانند تا آخر آبان در مسابقه کتابخوانی آرمان عزیز شرکت کنند و از هدایای آن بهره مند شوند.

همچنین جهت شرکت در این مسابقه کافیست عدد 6 را به شماره  10000423 پیامک کنند و یا کتاب آرمان عزیز را تهیه کرده و با مراجعه به کانال @armanketabدرپیامرسان روبیکا به سوالات پاسخ دهند.

انتهای پیام/

source

توسط