پس از سال‌ها به پخش قسمت پایانی انیمه بسیار زیبای Attack on Titan نزدیک شده‌ایم و تریلر آن خبر از اتفاقاتی دیوانه‌وار می‌دهد.

سال ۲۰۱۳ میلادی مدیوم انیمه با اقتباسی تحت عنوان Attack on Titan (حمله به تایتان) مواجه شد. اثری به شدت تیره و تاریک که نوجوانی به نام ارن یگر را در دنیایی آخرالزمانی و مملو از تایتان‌های آدم‌خوار به تصویر کشید. نوجوانی که در طول چندین فصل شاهد مرگ عزیزترین افراد زندگی‌اش بود و آتش خشم و انتقام سبب شد تا تبدیل به ضدقهرمانی شود که به واسطه بهره‌گیری از قدرت تایتان بنیانگذار درصدد نابودی تمام جهان برآمده است. روایتی پر فراز و نشیب از مبارزه برای بقای مردم سرزمین پارادایس که طی ۴ فصل وقایعی تماشایی و حماسی را به ارمغان آورد.

در حالی که فصل چهارم این انیمه به چندین و چند بخش تقسیم شد و انتقاد شدید طرفدارانش را برانگیخت اما بالاخره پس از ۱۰ سال شاهد پایان حماسه ارن یگر خواهیم بود. ضدقهرمانی که چیزی جز نابودی و انتقام مد نظر نداشته و دوستان و دشمنانش اتحادی را تشکیل داده‌اند تا بلکه بتوانند جلو این نابودی را گرفته و خشم و کینه ارن یگر را به پایان برسانند.

حال نیز تریلر نهایی قسمت پایانی از فصل چهارم منتشر شده که حاوی سکانس‌های حماسی و دیوانه‌وار می‌باشد. سکانس‌هایی که قطعاً طرفداران این انیمه را به وجد خواهد آورد.

قسمت پایانی که مدت زمانی معادل ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه خواهد داشت و حکم انیمه‌ای سینمایی برای Attack on Titan را دارد، برای پخش در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) برنامه ریزی شده است. تاریخی که با قدرت‌های دیده نشده و جدیدی از ارن یگر مواجه می‌شویم که میکاسا و همراهانش را برای توقف تایتان بنیانگذار با چالش بزرگی مواجه خواهد کرد.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط