تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 تاخیر می‌خورد

اعتصاب بازیگران هالیوودی همچنان ادامه دارد و به همین خاطر تاریخ اکران فیلم های زیادی از جمله ددپول ۳ (Deadpool 3) تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. 

بنابر گزارش ددلاین، فیلم ددپول ۳ برای تاریخ در ۳ می ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) آماده نمی‌شود. حتی اگر اعتصاب انجمن SAG-AFTRA طی چند هفته آینده به اتمام برسد، باز هم زمان کافی برای جمع کردن بازیگران و تیم تولید برای شروع فیلم‌برداری وجود ندارد. با توجه به ادامه اعتصابات، عجیب است که مدیران مارول به عدم تاخیر آن اصرار داشتند. 


مطلب پیشنهادی:۲۰ فیلم هیجان‌انگیز با محوریت هواپیماداستان هواپیما و وحشت؛ یک مسابقه طبیعی
۲۰ فیلم هیجان‌انگیز با محوریت هواپیما

شان لوی (Shawn Levy) به عنوان کارگردان ددپول ۳ مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرد که تنها نصف فیلم را فیلم‌برداری و تدوین کرده‌اند. در حال حاضر خود لیوای نیز از تاریخ اکران Deadpool 3 مطمئن نیست و تا زمانی که اعتصابات به پایان نرسد، نمی‌توان درباره زمان اکران این فیلم صحبت کرد. 

فیلم Deadpool 3

رت ریس (Rhett Reese) و پل ورنیک (Paul Wernick) وظیفه نویسندگی فیلم نامه Deadpool 3 را برعهده دارند. نکته مهم این است که این فیلم به کارگردانی شان لوی و تحت نظر دیزنی همچنان بزرگ‌سالانه باقی خواهد ماند. همچنین شایعات اشاره دارند که یکی از ویلن‌های فیلم اول ایکس‌من در ددپول ۳ نیز حضور خواهد داشت.

حالا که تاخیر Deadpool 3 حتمی به نظر می‌رسد، باید منتظر بمانیم دیزنی تا تاریخ اکران جدید آن را مشخص کند.   


مطلب پیشنهادی:رتبه بندی فیلم های جهان سینمایی شرک، از بدترین تا بهتریننگاهی به افسانه‌ای ترین جهان‌ فانتزی
رتبه بندی فیلم های جهان سینمایی شرک، از بدترین تا بهترین


موجانگ این راز رو از ماینکرفت بازا مخفی کرده!

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 تاخیر می‌خورد - ویجیاتو
برای تماشا از یوتیوب روی تصویر کلیک کنید

source

توسط