خواننده مشهور آمریکایی به Apex Legends خواهد آمد [تماشا کنید]

پست مالون (Post Malone)، رپر، خواننده و ترانه‌سرا مشهور آمریکایی قرار است ماه نوامبر رویداد خود را در ایپکس لجندز (Apex Legends) برگزار کند.

خواننده ۲۸ ساله تاکنون به‌شیوه‌های مختلفی علاقه خود به بازی‌های ویدیویی را نشان داده است. به‌عنوان مثال او سال ۲۰۲۰ سرمایه‌گذاری بزرگی رو شرکت ورزش‌های الکترونیک Envy Gaming انجام داد و به مالک مشترک آن تبدیل شد. او همچنین علاقه زیادی به بردگیم‌ها دارد و بخش زیادی از ثروت خود را صرف بازی‌هایی مانند Magic The Gathering کرده و علاوه بر برگزاری تورنمنت‌های خود اخیرا کارتی به ارزش ۲ میلیون دلار را خریداری کرده است.


مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه از فصل ۱۶ بازی ایپکس لجندز می‌دانیمخبری از کاراکتر جدید نیست!
هر آن‌چه از فصل ۱۶ بازی ایپکس لجندز می‌دانیم

مالون همچنین از طرفداران بازی‌های شوتر اول شخص و بتل رویال است. حالا او با انتشار یک ویدیو در ایکس از یک رویداد جدید دو هفته‌ای خبر داده است که از ۱۶ آبان در ایپکس لجندز برگزار می‌شود.

او در پست خود نوشته است:

برای دو هفته هرج‌ومرج زیبا آماده باشید!

جزئیات مربوط به محتواهای این رویداد هنوز اعلام نشده است. پست مالون پنجمین آلبوم خود با نام «AUSTIN» را اوایل سال جاری منتشر کرد و ای موضوع باعث شده تا طرفداران فکر کنند احتمالا شاهد کنسرت درون بازی او خواهند بود، شبیه به چیزی که قبلا در فورتنایت دیده بودیم و افرادی مانند «تراویس اسکات» کنسرت‌های خود در آن را برگزار کردند.


مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه از فصل ۱۷ بازی ایپکس لجندز می‌دانیمهمه چیز بهتر شده، همه چیز!
هر آن‌چه از فصل ۱۷ بازی ایپکس لجندز می‌دانیم


فرنچایز جنگ‌های صلیبی تا چه اندازه واقعی بوده؟

خواننده مشهور آمریکایی به Apex Legends خواهد آمد [تماشا کنید] - ویجیاتو


source

توسط