چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
مجله همراه مکانیک » اخبار خودرو » شرایط فروش » 150 میلیون وام 3 ساله برای خرید ساینا صفر و کارکرده – بدون ضامن و با سند شش‌دانگ
ساینا یکی از محبوب‌ترین خودروهای داخلی است که سایپا سعی کرده با تولید نسخه‌های مختلف، آن را در کورس رقابت با سایر خودروهای اقتصادی بازار نگه دارد و نگذارد که به سرنوشت پراید دچار شود. البته ظاهر به‌روزتر ساینا هم باعث شده تا نسل جوان و طبقه متوسط خرید مدل‌های صفر و کارکرده آن را به پراید ترجیح بدهد.
متأسفانه افزایش نجومی قیمت خودرو در یک سال گذشته باعث شده تا این قشر برای خرید آن دچار مشکل شوند و بعضی از آن‌ها هم به دلیل چالش‌های دریافت وام بانکی و طرح‌های لیزینگی، قید خرید آن را زده‌اند. این مقاله حامل یک خبر خوش برای این افراد است؛ چون در آن به نحوه دریافت وام 150 میلیون‌تومانی فوری با بازپرداخت 3 ساله و شرایط آسان برای خرید انواع ساینا صفر و کارکرده پرداخته‌ایم.
 
مهم‌ترین شرط برای دریافت وام خرید ساینا و هر وام دیگری از همراه مکانیک، این است که بودجه لازم برای پرداخت 50 درصد مبلغ خودروی موردنظرتان را داشته باشید. این شرط علت سقف 150 میلیون‌تومانی وام خرید ساینا را مشخص می‌کند؛ چون در حال حاضر قیمت مدل‌های مختلف این خودرو در بازار در کانال 300 میلیون‌تومانی قرار دارد. سایر شروط این وام را در ادامه می‌خوانید:
البته شرط آخر یک تبصره هم دارد که بر اساس آن شما می‌توانید برای خودرویی که در نمایشگاه همراه مکانیک موجود نیست هم وام بگیرید؛ اما به شرطی که استانداردهای فنی و بدنه کارشناسان همراه مکانیک را پاس کند.
 
از هر چه بگذریم، سخن قسط خوش‌تر است! اول و آخر برای دریافت وام باید به جیبتان نگاه کنید و ببینید که هر ماه می‌توانید قسطش را بدهید یا نه.
البته اگر پای صحبت هر کسی که دستی در اقتصاد دارد بنشینید، به شما می‌گوید که در کشور ما خرید قسطی کالا همیشه منطقی است؛ چون تورم آن‌قدر سریع و زیاد رشد می‌کند که باعث می‌شود در پایان دوره اقساط سود کنید. منظورمان از این حرف این است که وقتی به جیبتان نگاه می‌کنید و مبلغ قسط به نظرتان کمی زیاد می‌آید، این اصل اقتصادی را هم در نظر بگیرید.
در جدول زیر، مبلغ پیش‌پرداخت و قسط وام خرید ساینا در دوره‌های بازپرداخت 6 تا 36 ماهه را آورده‌ایم:
نوع خودرو
دوره بازپرداخت
پیش‌پرداخت (تومان)
مبلغ هر قسط (تومان)
ساینا S صفر مدل 1402
۶ ماهه
179,000,000
38,596,000
۱۲ماهه
188,000,000
20,713,000
۱۸ماهه
195,000,000
14,664,000
۲۴ ماهه
202,000,000
11,649,000
۳۶ ماهه
211,000,000
8,697,000
 
مدارک مورد نیاز برای وام خرید ساینا
 
برای دریافت وام 150 میلیونی خرید ساینا صفر و کارکرده، باید مدارک زیر را جور کنید:
گردش حساب 6 ماهه به منظور اطلاع از توانایی شما برای پرداخت اقساط، دریافت می‌شود.
 
مشاهده شرایط و دریافت وام خرید ساینا صفر و کارکرده
 
مهم‌ترین دلیل انتخاب این روش برای خرید ساینا این است که شما با نقدینگی کم، با آسان‌ترین شرایط و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید صاحب خودرو شوید. درحالی‌که گرفتن وام از بانک به دوندگی و زمان زیادی نیاز دارد و معمولاً بخش کوچکی از نقدینگی لازم برای خرید خودروی صفر را تأمین می‌کند. در ادامه با سایر مزایای برجسته این وام آشنا می‌شوید:
اگر هم در مورد نحوه تأمین سرمایه لازم برای پرداخت وام سؤال دارید، باید بگوییم که همراه مکانیک این سرمایه را از طریق همکاری با شرکت‌های لیزینگی معتبری تأمین می‌کند که مجوز تمامی آن‌ها از سایت بانک مرکزی قابل استعلام است.
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.
source
تولید محتوا

سئو سایت
اهمیت کت زنانه

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp