چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با اظهارات اخیر یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس مبنی بر اینکه روز گذشته مصادف با یکشنبه 19 شهریور 1402 در مورد آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده تصمیم گیری نهایی انجام می‌شود، انتظار می‌رود این موضوع نهایی شود. بنابر اظهارات لطف‌الله سیاهکلی- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، آیین‌نامه مذکور پس از تصویب در دولت، ظرف یک تا دو هفته آینده نهایی و ابلاغ خواهد شد.
پیش از این، آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده در وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین و به دولت ارسال شده بود. دولت نیز چندین جلسه برای بررسی این آیین‌نامه برگزار کرده است. با این حال، همچنان نیاز به بررسی‌های بیشتری در این زمینه وجود دارد.
پس از تصویب نهایی آیین‌نامه در دولت، این آیین‌نامه برای تصویب نهایی به مجلس ارائه می‌شود. در صورت موافقت اعضای مجلس در صحن علنی، آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده به تصویب خواهد رسید.
سپس آیین‌نامه مصوب به وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ می‌شود تا مراحل اجرایی شدن آن آغاز گردد.امید می‌رود با تصویب و اجرای این آیین‌نامه، واردات خودروهای کارکرده به کشور با شفافیت و ضوابط مشخصی همراه باشد و اهداف قانون‌گذار در این زمینه محقق شود. البته همچنان مخالفت‌هایی در این باره وجود دارد که نیاز است مورد توجه قرار گیرد تا آیین‌نامه‌ای متعادل و منطبق بر منافع ملی تدوین و به اجرا درآید.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا

سئو سایت
اهمیت کت زنانه

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp