همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
تیم تحریریه
سایت سامانه تخصیص یکپارچه خودروها برای سه درصد متقاضیان جامانده از مرحله دوم به مدت سه روز بازگشایی شده تا برخی مشتریان بتوانند درخواست خودرویی خود را ثبت یا حتی خودرو انتخابی را تغییر دهند؛ بر این اساس سامانه مذکور در اطلاعیه‌ای شرایط اقدام در این مرحله و اینکه چه کسانی مجاز به ثبت‌نام/ ویرایش هستند را اعلام کرده است.
سامانه یکپارچه تخصیص خودروها از شب گذشته (ششم شهریور ماه) برای متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه (سه درصد از متقاضیان جامانده) که با ظرفیت جذب نشده خودروسازان خصوصی مواجه شده بودند، با توجه به ظرفیت ایجاد شده توسط خودروسازان در پی افزایش تولید، به مدت سه روز (تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۹ شهریور ماه) بازگشایی شده تا با حفظ اولویت، امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزینی برایشان فراهم شود. در این بازگشایی مجدد، ۹ مدل محصول از دو شرکت‌ خودروساز عرضه شده است.
براین اساس سامانه یکپارچه تخصیص خودروها اطلاعیه‌ای در این زمینه ارائه کرده است که طی آن، شرایط اقدام در این مرحله که به صورت فروش فوق‌العاده و با موعد تحویل حداکثر سه ماهه خواهد بود، اعلام شده است:
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
“با توجه به روند روبه‌رشد تولید خودرو در سال جاری و عدم تمایل بخشی از متقاضیان به تکمیل وجه علیرغم فراخوان‌های صادره توسط خودروسازان و بدین ترتیب ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز، در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت‌های خالی خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.
در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت‌های مذکور مبنی بر امکان فروش فوق العاده محصولات خود با تحویل حداکثر سه ماهه، صرفا متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند نسبت به ثبت‌نام درسامانه اقدام کنند:
  (۱) برای همه متقاضیان محصولات شرکت‌های مذکور که موعد زمانی تحویل آن‌ها پیش از این در فصول آتی یا سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، امکان جابه‌جایی خودرو از محصولات همان شرکت و سپس تکمیل وجه آن با طی فرایند ذیل فراهم است.
۱ – در ابتدا متقاضی باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب کند تا خودرو قبلی حذف شود .
۲- پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می‌بایست خودروی جدید خود را از همان خودرو ساز انتخاب کنند.
۳- پس از پایان مهلت تغییرخودرو، متقاضی بایستی به سایت شرکت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت‌نام نهایی شود.
تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده ، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شدهِ قبل صورت خواهد گرفت.
تبصره۲: درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نباشد، کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.
  (۲) متقاضیانی که در مرحله دوم سامانه نوبت‌دهی هیچ خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است، نیز امکان انتخاب تمامی محصولات دو شرکت مذکور را دارند؛ بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به آن‌ها از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند (۱) خواهد بود.
مدت زمان جابه جایی  یا انتخاب خودرو از ساعت ۲۰ روز دوشنبه  ششم شهریور تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه 9 شهریور ماه خواهد بود.
کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیستند.
به جهت تسهیل در فرآیند انجام کار، پیشنهاد می‌شود متقاضیان پیش از اقدام به ثبت‌نام، جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت‌های مذکور مراجعه کنند. “
طرح فروش نقد، اقساط و پیش فروش محصولات کرمان موتور برای تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲، ویژه کلیه پذیرفته شدگان نوبت دوم سامانه یکپارچه عرضه خودرو، آغاز شد. در این…
گروه خودروسازی سایپا امروز طی مراسمی که در نمایشگاه دستاورد های دولت سیزدهم برگزار شد، تعدادی از خودرو های چانگان CS35 پلاس را تحویل مشتریان خود داد. نکته جالب توجه…
در حاشیه اولین نمایشگاه دستاورد ها و اقدامات دولت سیزدهم که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، یک دستگاه خودروی چانگان CS35 پلاس به صورت نمادین…
پس از گذشت یکسال از ابلاغ آیین نامه واردات خودرو، هنوز هیچ خودرویی وارد بازار نشده است  و روند واردات بسیار عقب تر از برنامه ریزی دولت بوده است. مشخص…
شرکت مدیران خودرو لیست قیمت محصولات دو برند خود یعنی MVM و فونیکس را ویژه شهریور ماه 1402 منتشر کرد. لیست قیمت محصولات فونیکس: خودرو قیمت تیگو 8 پرومکس 2…
در روز های گذشته انتشار تصاویری از یک پژو 207 در خط تولید ایران خودرو بسیار خبرساز شد. در واقع، نکته عجیب در مورد این پژو 207 حذف شدن هواکش…
فقط راست‌فرمان نباشه یه‌وقت ما رو ببره کنیا!
ماشین های مونتاژی چینی….. رو دست بهمن موتور باد کرده …. فقط با رشوه دادن…
سلام،نمیدونم کی این دوشرکت خودروساز میخوان دوباره خودرو ثبت نام کنند،والا دیگه خسته شدیم هی…
نه دف جلو هست
با سلام اینجانب در تاریخ 28خرداد 1400 یک دستگاه خودروی دنا پلاس از نمایندگی ایرانخودرو…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp