چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده تدوین و به دولت ارسال شده است. این آیین‌نامه در جلسه هیئت دولت مطرح و تصویب خواهد شد. با تصویب این آیین‌نامه، واردات خودروهای کارکرده با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.
در خصوص واردات خودروهای نو نیز، وزیر صمت تأکید کرد که روند واردات خودروهای نو به طور مرتب انجام می‌شود و تاکنون تعداد زیادی خودروی نو به کشور وارد شده است. به گفته وی، یک نمایشگاه از این خودروهای وارداتی برپا خواهد شد تا مردم بتوانند از نزدیک این خودروها را مشاهده کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه‌ریزی برای تولید و عرضه انبوه خودروهای برقی از سال آینده خبر داد.
وی در گفتگوی تلویزیونی درباره برنامه‌های وزارت صمت، اظهار داشت: تعداد زیادی خودروی برقی آماده تحویل به مردم است و وزارتخانه با ایجاد تسهیل‌گری، شرایط را برای رساندن این خودروها به دست متقاضیان فراهم می‌کند. مردم نگرانی نداشته باشند.
وی تأکید کرد که تلاش می‌شود موانع و مشکلات موجود در تولید و تحویل خودروهای برقی برطرف شود تا این خودروها به زودی وارد بازار گردند. تولید انبوه خودروهای برقی یکی از اولویت‌های وزارت صمت در سال‌های آینده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که موانع موجود در تحویل خودرو به مشتریان برطرف خواهد شد و افرادی که پیش‌پرداخت کرده‌اند، خودروی خود را دریافت می‌کنند.
وی تأکید کرد شرکت‌ها و خودروسازان باید به تعهدات خود عمل کنند و روند تحویل خودروها پیگیری می‌شود. همچنین وی اعلام کرد که خودروهای مونتاژی نیز تولید شده‌اند و اطلاعات آن‌ها به‌زودی منتشر می‌شود.
وزارت صنعت، معدن و تجارت با برداشتن موانع، تسهیل روند تحویل خودرو به متقاضیان و نظارت بر پایبندی خودروسازان به تعهدات، گام مؤثری در رفع مشکلات تحویل خودرو برداشته است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که مسیر تولید انبوه اتوبوس‌های برقی آغاز شده است. ایشان پیش‌بینی کردند که مردم تا پایان سال جاری تعداد قابل توجهی اتوبوس برقی را در شهرها مشاهده خواهند کرد و از این اتوبوس‌ها استفاده خواهند کرد.
همچنین وزیر صمت اعلام کرد که سال آینده خودروهای برقی به صورت انبوه برای مردم عرضه خواهد شد. ایشان تصریح کردند که تولید موتورسیکلت برقی به صورت تجاری آغاز شده است و در حوزه خودروی برقی نیز دو شرکت پیشرو هستند. البته در زمینه تولید تجاری موتورسیکلت برقی نیز برخی شرکت‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
علاوه بر این، واردات خودروهای برقی با قابلیت‌های پیشرفته نیز در اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد. بنابراین انتظار می‌رود در سال آینده شاهد تحول بزرگی در حوزه خودروهای برقی و عرضه انبوه آنها باشیم.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا

سئو سایت

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp