همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
بنا بر گزارشی که از وبسایت رسمی خبرگزاری صدا و سیما منتشر شده، مهدی اسلام‌پناه در مصاحبه‌ای با این خبرگزاری اعلام کرده که شرکت خودروسازی سایپا در تولید خودروی ساینا دوگانه‌سوز تخلف کرده و این سازمان قصد دارد شدیدترین برخورد را با این خودروساز داشته باشد و همچنین با شرکت بازرسی مستقر در سایت تولیدی کاشان، سایتی که این خودرو به تولید می‌رسید، نیز بخورد خواهد کرد.
مهدی اسلام‌پناه، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، گفت زمانی که فیلم خودروی ساینا دوگانه‌سوز بدون عایق منبع اگزوز در فضای مجازی منتشر شد، شرکت سایپا مدعی بود که این فیلم صحیح نیست و بحث باج‌خواهی و فیک‌نیوز و انکار از سوی خودروسازی سایپا مطرح شده اما با ورود این سازمان به این موضوع، محرز شده که این مشکل وجود داشته و این سازمان قصد دارد با سایپا برخورد شدیدی داشته باشد.
حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که پاسخ سایپا به این موضوع چیست و همچنین منظور از برخورد شدید اسلام‌پناه دقیقاً چه برخوردی است؟
منبع خبر: خبرگزاری صدا و سیما
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp