همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان

سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان این‌که واژگونی اولین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی صحت ندارد، گفت: هنوز آیین‌نامه واردات خودرو‌های دست‌دوم نهایی و ابلاغ نشده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از تسنیم، مهدی ضیغمی افزود: فیلم منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر واژگونی نخستین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی کذب است.
وی اضافه کرد: هنوز آیین‌نامه واردات خودرو‌های دست‌دوم نهایی و ابلاغ نشده است و هیچ خودروی دست‌دومی هنوز وارد کشور نشده است.
سرپرست سازمان توسعه تجارت همچنین گفت: هیچ یک از شرکت‌های واردکننده خودرو هم که ثبت سفارش خودرو کرده‌اند خبری مبنی بر واژگونی محموله وارداتی خود به ما اعلام نکرده‌اند.
وی ادامه داد: احتمالاً این محموله‌ای که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده مربوط به خودرو‌هایی است که از طریق خاک ایران به کشور‌های دیگر ترانزیت می‌شود.
ضیغمی گفت: سال گذشته 8 هزار خودرو از طریق خاک ایران به عراق و آسیای مرکزی ترانزیت شد، خودرو‌هایی از کشور‌های مختلف از جمله آمریکا که از خلیج فارس وارد ایران شده و از طریق مرز کردستان عراق و شلمچه و همچنین مرز‌های شمالی عبور کرده‌اند.
وی در پایان با تکذیب واردات خودرو‌های دست‌دوم تأکید کرد: هنوز آیین‌نامه واردات این خودرو‌ها ابلاغ نشده است.
بر اساس این گزارش فیلمی در فضای مجازی منتشر و در آن ادعا شده است که نخستین محموله خودرو‌های کارکرده وارداتی در محور شیراز به اصفهان واژگون شده است.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp