در سال های اخیر درآمدزایی از طریق تولید محتوای ویدیویی در پلتفرم هایی مثل یوتیوب، تیک تاک و اینستاگرام به راهی پرطرفدار برای کسب درآمد تبدیل شده است. بخش زیادی از این  درآمد از طریق تبلیغات است؛ اما در برخی از پلتفرم ها مثل یوتیوب امکان درآمدزایی به طور مستقیم از طریق میزان بازید نیز فراهم است. البته این نوع درآمدزایی نیز وابسته به تبلیغات است با این تفاوت که تبلیغات راحت تر در اختیار شما قرار می گیرد. در این مقاله به بررسی میزان درآمد هر ویو در یوتیوب و عوامل موثر بر آن می پردازیم.
برای کسب درآمد مستقیم از وب سایت یوتیوب، ابتدا باید به برنامه YouTube Partner Program یا YPP بپیوندید. این برنامه محتوایی که حق کپی رایت را نقض کند یا شباهت زیادی به محتوا های دیگر داشته باشد، فیلتر می کند.
متاسفانه الگوریتم های یوتیوب بسیار پیچیده تر از آن هستند که بتوان به طور دقیق میزان درآمد هر ویو را در آن محاسبه کرد؛ اما چند قانون کلی وجود دارد که بر میزان درآمد شما از یوتیوب تاثیر گذار خواهد بود:
با انجام برخی کار ها و در نظر گرفتن بعضی اصول، میزان درآمد شما از یوتیوب افزایش پیدا خواهد کرد. در این قسمت به بررسی چند راهکار موثر می پردازیم:
در آخر می توان گفت کسب در آمد از ویو های یوتیوب تنها راه درآمدزایی از طریق این پلتفرم نیست و شما می توانید با انجام کار هایی مثل تولید دوره های آموزشی و فروش آن ها، انجام تبلیغات حرفه ای برای کسب و کار های مختلف از طریق ویدیو ها و فروش محصولات خودتان از طریق انجمن های یوتیوب تا حد زیادی از این وب سایت کسب درآمد کنید.
یوتیوب یکی از محبوب ترین وب سایت ها در سطح جهانی است که امکان درآمدزایی از طریق آن برای اکثر افراد وجود دارد. برای این کار باید واجد شرایطی باشید یا بتوانید آن شرایط را ایجاد کنید. برای افزایش میزان درآمد هر ویو یوتیوب باید نکات زیادی را در نظر گرفت. در این مقاله به بررسی این راهکار ها و شرایط اصلی شروع درآمدزایی در یوتیوب پرداختیم.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط khodrocamp